مسابقه تیک تاک

تیک تاک نام برنامه ای آموزشی-سرگرمی به تهیه کنندگی فاطمه محمدی نژاد است که شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 15 تا 15:20 بطور زنده و مستقیم از صدای مرکز مازندران پخش می شود.

مردم از هر قشر و صنفی که باشند، همیشه تمایل به دانستن و پرسش دارند.نکته ای که گاهی با مطالعه هر روزه به دست نمی آید، در یک برنامه رادیویی و یا تلویزیونی کسب شدنی است.بنابر این یک برنامه رادیویی چند دقیقه ای در استان مازندران میتواند تا حدودی این اطلاعات و معلوماتی که در حقیقت اطلاعات روز و ملزوم هر شخص میتواند باشد را فراهم کند.از دلایل راه اندازی مسابقه های رادیویی نیز همین موضوع کسب اطلاعات است و در کنار این موضوع فراهم شدن بستری برای سرگرمی و تفریح مردم میباشد چرا که مسابقه با خاصیت هیجان بخشی خود مخاطب را همراه خود میکشاند و مخاطب نیز از این همراهی لذت خواهدبرد.یکی از راهکارهای رادیو و این مسابقه در استان استفاده از ساختارهای مختلف و  نیز بومی و محلی  برای  یک مسابقه میباشد تا بتواند جوانان و میانسالان و حتی نوجوانان را به همراهی و مطالعه و کسب اطلاعات مشتاق کند.
اما یکی از نکات جالب این برنامه توضیح مسابقه از سوی گوینده میباشد که بعد از معرفی ، با این توضیح که ممکن است شنونده ای برای اولین بار مسابقه را می شنود، روند مسابقه را توضیح می دهد که چند شرکت کننده حضور دارند البته به صورت تلفنی و هر کس امتیاز بیشتری بیاورد، می تواند در پایان برنامه در همان روز یا آخر هفته برنده برنامه باشد.
سوالات تخصصی30 امتیاز، سوالات میانی 20 امتیاز و سوالات ساده 10 امتیاز دارد. این برنامه اطلاعات عمومی شنوندگان رادیو را با پرسیدن سوالات متنوع بالا می برد، پخش موسیقی های بی کلام در فواصل برنامه و متن هایی با عناوین آگاهی بخشی و اعلام مسابقه و درخواستی با این مضمون « شما که خواهان شرکت در مسابقه پر هیجان تیک تاک هستید، به شماره 30000152 پیامک بزنید. عوامل برنامه زود و سریع زمینه حضور تلفنی  شما را به عنوان شرکت‌کننده در مسابقه فراهم می‌کنند»دیگر بخش های این برنامه (مسابقه) رادیویی را شکل می دهد.


 

Loading the player...
عوامل تولید:

مجریان:محمد محمدخانی-سعید نعمتیان
نویسنده:فاطمه محمدی نژاد
هماهنگی:پذیرش
صدابرداران: الهه نصیری نیا-عاطفه ذبیح اله پور-فرشاد فعلی-علی احمدپور-نیما امینی

تاریخ تولید: 1394


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو