جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

مسابقه تیک تاک - نمایش محتوای صدا

 

 

مسابقه تیک تاک

Loading the player...

 مسابقه از جذابترین و هیجان انگیزترین قالب های برنامه سازی در رسانه ملی    است که می توان در قالب آن پیام ها و خواسته های خود را که در قالب اهداف رسانه می باشد ، به  مخاطبین به طور غیر مستقیم انتقال داد.   

در مرحله اول این مسابقه سه سوال مطرح می شود که در ازای پاسخ به هر یک از سوالها ،مخاطب به ترتیب 30،20، 10ثانیه که در مجموع 60 ثانیه می باشد برای خود زمان ذخیره می کند .به این شکل که به اختیار خود سوالی که زمان 30 ثانیه ای ذخیره می کند را یا پاسخ می دهد و یا نه ،پاسخ نمی دهد.در صورت پاسخ دادن 30 ثانیه زمان برای او ذخیره می شود و همینطور نوبت به سوالها و زمان های بعدی می شود.   اما اگر به این سوال پاسخ نداد از کل زمان 60 ثانیه ای او برای ورود به مرحله بعدی کاسته می شود.

سوالات بخش اول : سه سوال بخش اول شامل معارف اسلامی،اطلاعات عمومی ومازندران شناسی یا شناخت ضرب المثل های  مازندرانی می باشد.

در محله دوم: شرکت کننده در مسابقه با زمانی که برای خود در مرحله اول ذخیره کرده و  به    مرحله دوم آورده با مطرح نمودن چند سوال باید به جواب مورد نظر دست یابد.

   به این صورت که در این مرحله یک افکت  یا قسمتی از یک فیلم یا برنامه رادیویی و یا نشانی های یک سوژه یا کلمه مورد نظر ما برای شرکت کننده در مسابقه پخش خواهد شد و شرکت کننده فرصت دارد در مدت زمانی که برای خود در بخش اول ذخیره نموده  و به مرحله دوم آورده با   طرح چند سوال به جواب مسابقه برسد.

    زمان ذخیره شده در بخش اول با پاداش نقدی محاسبه می گردد.به این صورت که هر چند ثانیه  ذخیره شده به همان اندازه پاداش نقدی محاسبه می گردد، یعنی اگر 60 ثانیه زمان ذخیره شد  نصف زمان ذخیره شده یعنی 30 هزار تومان پاداش ذخیره می شود که در بخش دوم با طرح هر سوال از جانب شنونده و عدم دستیابی به جواب مبلغ 5 هزار تومان از کل پاداش کسر می گردد.

و اگر در مدت زمان ذخیره شده به جواب دست پیدا نکند  هیچ پاداشی به وی تعلق نمی گیرد و اگر در هر زمان از فرصت و زمان ذخیره شده به جواب برسد به همان اندازه پاداش خواهد گرفت.

تاریخ تولید: 1394

 

گوینده: محمدخانی

صدابردار:حق شناس –میرقربانی –احمدپور

نویسنده : اکبرپورجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام چه خوبه صدای کسانی که شرکت کردن تو مسابقه... فرشید اسماعیلی ۱۳۹۴/۰۹/۵ ۱۱:۴۲
با سلام و تشکر از ارسال پیامتان ، صدای شرکت کننده... سید حسن حسینی ۱۳۹۴/۰۹/۵ ۱۱:۵۰

سید حسن حسینی
با سلام و تشکر از ارسال پیامتان ، صدای شرکت کننده ها را نمی توان در سایت قرار داد . در مورد زمان برنامه با تهیه کننده صحبت می شود .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۵ ۱۱:۵۰ در پاسخ فرشید اسماعیلی
فرشید اسماعیلی
سلام
چه خوبه صدای کسانی که شرکت کردن تو مسابقه تیک تاک رو تو سایت شبکه بزارین,
و:
اگه میشه وقت مسابقه رو بیشتر کنید.
با تشکر از برنامه خوب و آموزندتون,
واقعأ خســـــــــــــــــــــــــته نباشــــــــــــــــــــــــــــــــید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۹/۵ ۱۱:۴۲

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو