سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

مسابقات کشتی جام شهید هاشمی‌نژاد به تعویق افتاد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات کشتی جام شهید هاشمی‌نژاد به تعویق افتاد

دبیر هیئت کشتی مازندران گفت: سیزدهمین دوره مسابقات کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی‎نژاد به تعویق افتاد.

مسابقات کشتی جام شهید هاشمی‌نژاد به تعویق افتاد

غلام نوری‎زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی‌نژاد که 12 سال متوالی در بهشهر برگزار شد، قرار بود جام سیزدهم را در روزهای هفتم تا نهم دی‌ماه سال‎جاری برگزار کند.

وی افزود: مسابقات اوپن جوانان از 28 آذرماه جاری تا اول بهمن‌ماه از سوی فدراسیون کشتی معین شد، لذا این مسابقات تاریخ مسابقات در بهشهر را تغییر داد و برگزارکنندگان نیز تصمیم گرفتند تا مسابقات جام شهید هاشمی‌نژاد در تاریخ دیگری برگزار شود تا سطح کیفی بالاتری داشته باشد.

دبیر هیئت کشتی مازندران بیان کرد: براساس تصمیم هیئت کشتی بهشهر و تأیید هیئت مازندران، زمان این مسابقات 14 تا 16 بهمن‌ماه سال‌جاری اعلام و مورد موافقت فدراسیون کشتی واقع شد.

وی در پایان گفت: بهشهر، خود را برای سیزدهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جوانان جام شهید هاشمی‎نژاد آماده می‎کند و از استان‎های کشتی‌خیز و چند کشور حاشیه دریای خزر برای شرکت در این مسابقات دعوت شده است که همه آنها مایل به حضور در رقابت‎ها هستند.

به گزارش فارس، تماشای مسابقات جام شهید هاشمی‎نژاد رایگان است و رقابت‎ها در سالن مسابقاتی شهید هاشمی‌نژاد واقع در خیابان امام (ره) کنار اداره ورزش و جوانان بهشهر برگزار می‎شود.