جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور درساری آغاز شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور درساری آغاز شد

مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور درساری آغاز شد


ساری-ایرنا-مسابقات والیبال دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور امروز (روزشنبه) با حضور 26 تیم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری آغاز شد .

مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور درساری آغاز شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، مسوول برگزاری مسابقات والیبال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور به خبرنگار ایرنا گفت: در این رقابت ها تیم هایی از دانشگاه های علوم پزشکی استان های کشور حضور دارند که تا اول اسفندماه امسال با هم رقابت می کنند.

'حسین مکارمی' گفت : پس از انجام مراحل قرعه کشی ، تیم ها در گروه های سه و چهار تیمی از صبح امروز (شنبه) به صورت ضربدری با هم رقابت می کنند .

وی افزود : چهار تیم برتر این دوره از رقابت ها به عنوان تیم های منتخب در دوازدهمین دوره المپیاد دانشجویان دختر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی که تابستان سال آینده برگزار خواهد شد ، شرکت خواهند کرد.

مسوول برگزاری مسابقات والیبال دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت : به تیم های اول تا سوم کاپ ، مدال ، حکم و جوایز نقدی از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی اهدا می شود .

مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور نیز پیش از این از 15 تا 21 بهمن با حضور 44 تیم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در ساری برگزار شد که تیم دانشگاه علوم پزشکی جهرم به مقام نخست این رقابت ها دست یافت