جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

مسابقات ملی پاکت بیلیارد (تن‌بال) آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات ملی پاکت بیلیارد (تن‌بال) آغاز شد

بیست و یکمین دوره مسابقات ملی پاکت بیلیارد(تن‌بال) مردان به میزبانی محمودآباد آغاز شد و تا 29 مردادماه ادامه دارد.

مسابقات ملی پاکت بیلیارد (تن‌بال) آغاز شد

به گزارش خبرگزاری فارس از محمودآباد، بیست و یکمین دوره مسابقات رنکینگ پاکت بیلیارد(تن‌بال) با حضور 106 نفر از شرکت کنندگان از بعد از ظهر دیروز در مجموعه «راه چوبی» محمودآباد آغاز شد.

مسؤول برگزاری این دوره از بازی‌ها در گفت‌‎وگو با فارس گفت: این مسابقات، بیست و یکمین دوره رنکینگ کشوری در رشته تن‌بال است که با شرکت 106 شرکت کننده است و در مرحله نخست به‌صورت دو حذفی برگزار می‌شود.

محسن مشیری اظهار کرد: هر شرکت‌‎کننده که بتواند زودتر از دیگران، پنج بازی از مجموع 9 بازی را به نام خود کند، برنده بازی است و پس از این مرحله، نفرات برتر در یک جدول تک‌حذفی به مصاف هم می‌روند.

وی افزود: سطح این بازی‌ها با توجه به حضور سه نفر از قهرمانان کشوری به نام‌های آرمین محمودی از کردستان، علی مقصود از کرمانشاه و تختی زرکانی از تهران و چند شرکت‌کننده برتر دیگر از جمله مجید پورمراد از کرمانشاه، امیر خرسند از تهران و محمدعلی پردل از فارس در سطح خوبی برگزار می‌شود و سایر شرکت‌کنندگان نیز رقابت خوبی را با یکدیگر انجام می‌دهند.

مسؤول بیست و یکمین دوره رنکینگ پاکت بیلیارد کشور درباره عوامل اجرایی و داوران این مسابقات بیان کرد: فرهاد قشقایی به‌عنوان سرداور مسابقات، نصرالله جعفری ناظر فدراسیون و کمیته مسابقات، بیژن امجدی رئیس کمیته داوران کشور از شهر آبادان، امیر محمودی از کردستان، محمدجعفر محمودنژاد از گرگان، افشین دهقانی از کرمان، علی محمدزاده از محمودآباد، شاهین باقرزاده رحمانی از آمل و هومن ضرابیان از بابل، عهده‌دار قضاوت این‌دوره از بازی‌ها هستند.

وی در پایان گفت: رقابت‌های پاکت بیلیارد مردان تا 29 مرداد ادامه دارد و پس از اختتامیه این مسابقات، بازی‌های رده بانوان آغاز می‌شود.