جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

مسابقات قهرمانی نجات غریق پیشکسوتان مازندران در نوشهر برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات قهرمانی نجات غریق پیشکسوتان مازندران در نوشهر برگزار شد

مسابقات قهرمانی نجات غریق پیشکسوتان مازندران روز پنجشنبه در دو رشته 50 متر با مانع و حمل آدمک در نوشهر برگزار شد.

مسابقات قهرمانی نجات غریق پیشکسوتان مازندران در نوشهر برگزار شد

مسئول برگزار کننده این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت : در هشتمین دوره مسابقات قهرمانی نجات غریق پیشکسوتان مازندران 85 شناگر در قالب 12 تیم از 11 شهرستان استان در استخر سرپوشیده اداره ورزش و جوانان نوشهر به رقابت پرداختند.
حجت الله کیمیایی راد تصریح کرد: در پایان این رقابت ها، تیم های نوشهر(الف)، تنکابن، چالوس و بابلسر به ترتیب رتبه های نخست تا چهارم را کسب کردند و کاپ اخلاق نیز به تیم بابلسر تعلق گرفت.
وی افزود : در رده سنی 40 تا 44 سال رتبه نخست محمد پلنگیان از نوشهر ، در دو رشته 50 متر با مانع و حمل آدمک رده نخست به سعید محمودی از نوشهر و بهمن کاسگر از تنکابن ، در رشته 50 متر با مانع رده دوم بهمن کاسگر و سعید محمودی و در رشته 50 متر حمل آدمک نیز رده سوم را به دست آورند.
وی گفت: در رده سنی 45 تا 49 سال کورش کیا از نوشهر، ناصر زمانی از تنکابن و سعید کیا از نوشهر رتبه اول تا سوم را در رشته های 50 متر با مانع و حمل آدمک را کسب کردند.
او ادامه داد : در رده سنی 50 تا 54 سال نیز اصغر کیمیایی راد و غلامرضا غلامی از نوشهر به ترتیب نفرات اول تا دوم در رشته های 50 متر با مانع و حمل آدمک و سعید سعدی از تنکابن در رشته 50 متر با مانع و محمدرضا صادقی از چالوس نیز در رشته 50 متر حمل آدمک به مقام سوم دست یافتند.
در رده سنی 55 تا 59 سال محمدبنده نژاد از نوشهر، احسان شفیعی از چالوس و حسن عسگری از تنکابن به ترتیب در مقام نخست تا سوم را در رشته های 50 متر با مانع و حمل آدمک را به دست آوردند.
در رده سنی 60 تا 64 سال غلامرضا یعقوبی از نوشهر و نصرت الله صداقت از تنکابن رتبه نخست و دوم را در رشته های 50 متر با مانع و حمل آدمک را کسب کردند.
در رده سنی 65 تا 69 سال نیز رضا بستان شیری از نوشهر در رشته های 50 متر با مانع و حمل آدمک و اسکندر تیموری از بابلسر در رشته 50 متر با مانع مقام دوم و سیدحسن طالبی از رامسر و اسکندر تیموری در رشته 50 متر حمل آدمک به ترتیب مقام دوم و سوم دست یافتند.
در رده سنی 70 تا 74 سال جمشید خسروی از بابلسر در رشته های 50 متر با مانع و حمل آدمک مقام نخست و در رده سنی بالای 75 سال نیز علی صیاد از نوشهر و شعبانعلی دامچی از بابلسر در رشته های 50 متر با مانع و حمل آدمک مقام اول و دوم را به دست آورند.
شناگران از شهرستان های نور، رامسر، چالوس، تنکابن، محمودآباد، بابل، ساری، عباس آباد، نکا، بابلسر و دو تیم نیز از نوشهر به رقابت پرداختند که نفرات برتر این دوره از رقابت ها برای شرکت به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.