جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

مسابقات قهرمانی جت‌اسکی مازندران در محمودآباد پایان یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات قهرمانی جت‌اسکی مازندران در محمودآباد پایان یافت

اسماعیل پهلوان در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس از محمودآباد بیان داشت: مسابقات جت‌اسکی همزمان با فرارسیدن هفته مبارزه با موادمخدر در خانه دریای این شهرستان برگزار شد.

وی یادآور شد‌: این مسابقات در کاپ آزاد با حضور علاقه‌مندان به این رشته از ورزش آبی در شهرستان‌های سواحل دریایی مازندران بوده است.

این مسئول بیان داشت: مسابقات جت‌اسکی در بین شرکت‌کنندگان این رشته در شش کلاس انجام شد.

پهلوان با اعلام اینکه بیش از 100 نفر در این مسابقات به رقابت با هم پرداختند، اذعان داشت: با توجه به اینکه مسابقات جت‌اسکی در کاپ آزاد برگزار شده هر کدام از جت‌اسکی‌کاران در قالب 11 باشگاه آبی شهرستان محمودآباد به رقابت پرداختند.

این مسئول تصریح کرد: مسابقات جت‌اسکی در کلاس‌های 700 سی‌سی، 1100 سی‌سی، 160 اسب بخار، 215 اسب بخار، over و نمایشی صورت گرفت.

وی با ابراز اینکه در این مسابقات شرکت‌کنندگان در هر یک از کلاس‌ها حضور یافتند، یادآور شد: این رقابت پس از برتری 18 نفر از مجموع کلاس‌های مسابقات جت‌اسکی پایان یافت.

پهلوان خاطرنشان کرد: به هر یک از نفرات اول در هر یک از کلاس‌های این مسابقات سکه تمام بهار، نفرات دوم نیم‌سکه و برگزیدگان سوم ربع سکه اهدا شد.

رئیس اداره ورزش ‌و جوانان شهرستان محمودآباد تاکید داشت: با توجه به وجود سواحل زیبای دریای خزر در محمودآباد باید از این نعمت خدادادی استفاده بهینه جهت اوقات فراغت علاقه‌مندان به رشته‌های ورزشی دریایی شود.