جهش تولید | چهارشنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۹

مسابقات فوتسال بزرگسالان کشور به میزبانی آمل برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات فوتسال بزرگسالان کشور به میزبانی آمل برگزار می‌شود

سعید بابائیان صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از آمل اظهار داشت: آمل از فردا میزبان برگزاری مرحله دوم مسابقات لیگ منطقه‌ای فوتسال بزرگسالان کشور در فصل 93 ـ 92 است که این رقابت‌ها به مدت سه روز در سالن ورزشی سرپوشیده 2 هزار نفری پیامبر اعظم(ص) آمل دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: در مرحله نخست این رقابت‌ها که در آمل برگزار شده تیم پیمان آمل توانست با کسب 10 امتیاز نمایش خوبی داشته باشد و به عنوان تیم صدرنشین به مرحله دوم صعود کند.

بابائیان با اشاره به اینکه در این دوره 16 تیم در چهار گروه به صورت رقابت‌های گروهی مقابل یکدیگر صف‌آرایی می‌کنند، گفت: دو تیم از هر گروه وارد مرحله بعد می‌شوند.

این مسئول با اعلام اینکه بازیکنان تیم فوتسال پیمان در دور رفت بسیار زیبا، هماهنگ و منسجم ظاهر شدند، متذکر شد:  هم‌اکنون ورزشکاران این تیم در شرایط ایده‌آل و مطلوبی قرار ندارند.

وی اضافه کرد: تا چند روز گذشته بازیکنان درگیر مسابقات جام رمضان بودند و با توجه به فاصله کم شهرستان‌های مازندران یک بازیکن در دو تا سه تیم توپ می‌زد که این مسئله علاوه بر کاهش توان و ظرفیت بازیکنان و ایجاد خستگی مفرط، مصدومیت‌هایی را هم به همراه داشت چنانچه هم‌اکنون دو بازیکن تیم پیمان آمل دچار مصدومیت هستند.

بابائیان افزود: با این وجود تمام توان خود را برای جای گرفتن در بین دو تیم بالای جدول به کار می‌بندیم و می خواهیم به مرحله بعدی این مسابقات صعود کنیم.

سرپرست تیم فوتسال پیمان آمل گفت: تیم فوتسال پیمان آمل در گروه دوم این مسابقات با تیم‌های سام استان البرز، شهدای درویش‌آباد اردبیل و میثاق درچه اصفهان هم‌گروه است که هر یک از این تیم‌ها دارای بازیکنان قدرتمند بوده و می‌توانند برای حریفان خطرساز باشند.