جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹

مسابقات تکواندوی لیگ نونهالان پسر مازندران در نکا آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات تکواندوی لیگ نونهالان پسر مازندران در نکا آغاز شد

محسن رمدانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در نکا اظهار کرد: این دوره مسابقات تکواندو لیگ مازندران به میزبانی نکا با هدف بزرگداشت هفته تربیت‌بدنی در سالن سپاه نکا با حضور پسران تکواندوکار در حال برگزاری است.

وی افزود: این دوره از بازی‌ها با حضور تکواندوکارانی از  شهرهای مختلف استان در نکا با حضور 600 تکواندوکار استان در 14 وزن و با حضور 22 تیم در حال برگزاری است.

رئیس هیئت تکواندو نکا با بیان اینکه این دوره از مسابقات یک روزه تا امشب ادامه دارد، تصریح کرد: مسابقات فوق در دو دوره زمانی صبح و بعد از ظهر و با حضور بیش از 30 داور و ناظر برگزار می‌شود.

رمدانی با اشاره به اینکه شهرستان نکا شهری موفق در تکواندوی مازندران است، یادآور شد: فعالیت‎های هیئت تکواندو در این شهرستان با حضور بیش از یک‌هزار تکواندوکای دختر و پسر با قوت در حال انجام است و با افتتاح خانه تکواندو در شهرستان نکا در آینده جهت قهرمان‌پروری این رشته اقدامات بیشتری انجام می‌شود.

این مسئول گفت: وجود اسپانسر ورزشی از نیاز‌های مهم تکواندو نکا است که بارها در رسانه‌های مختلف در این رابطه اشاره شده است و امیدواریم صنایع فعال در شهرستان در این رابطه وارد شده و با تقویت تیم تکواندو، در پیشرفت و مدال‌آوری بیشتر این ورزش تلاش کنند.

رمدانی افزود: نتایج این دوره از مسابقات لیگ استان بزرگداشت هفته تربیت‌بدنی در رده خردسالان و نونهالان تکواندوکار تا امشب ادامه داشته و نتایج روز آینده اعلام می‌شود.

{jcomments off}