سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اساتید دانشگاه‌های مازندران برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اساتید دانشگاه‌های مازندران برگزار شد

مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اساتید دانشگاه‌های مازندران برای نخستین بار به میزبانی دانشگاه پیام‌نور ساری برگزار شد.

مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اساتید دانشگاه‌های مازندران برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اساتید دانشگاه‌های مازندران برای نخستین بار به میزبانی دانشگاه پیام‌نور مرکز استان برگزار شد.

رئیس دانشگاه پیام‌نور مازندران، مدیرعامل باشگاه استقلال مازندران، عضو شورای شهر ساری، رئیس هیئت ورزش دانشگاه‌های مازندران، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های مختلف استان در آیین اختتامیه این مسابقات حضور داشتند.

رئیس هیئت ورزش دانشگاه‌های مازندران در این مراسم با اشاره به اهمیت مقوله ورزش در زندگی انسان‌ها، اظهار کرد: توجه به ورزش‌های همگانی در پیش‌برد اهداف توسعه ورزش دانشگاه‌ها از اهمیت خاصی برخوردار است.

حسین ذبیحی با بیان اینکه برگزاری این مسابقات فرصت مناسبی بوده تا اساتید و کارکنان دانشگاه‌های مختلف در یک محیط سالم و فرهنگی بتوانند به رقابت با یکدیگر بپردازند، افزود: با تداوم مسابقات در بین دانشگاه‌ها امیدواریم بتوانیم موجب توسعه و تقویت ورزش در بین اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها شویم.

وی با تأکید بر اهمیت ورزش دانشگاهی در پشتیبانی از ورزش قهرمانی و حرفه‌ای بیان کرد: اساتید و کارکنان نقش مهمی در فراهم کردن شرایط مناسب برای روی آوردن دانشجویان به امر ورزش دارند.

رئیس هیئت ورزش دانشگاه‌های مازندران با بیان اینکه آمار اعتیاد در بین دانشجویان و دانشگاهیان بسیار افزایش یافته است، افزود: افرادی که عامل ناهنجاری از قبیل موادمخدر و غیره را در دانشگاه‌ها ترویج می‌دهند با مسیر هموارتری روبه‌رو هستند، البته نیاز است متولیان ورزش تعهد، تخصص و انگیزه را در فعالیت روزمره به صورت مضاعف به‌کار ببرند.

ذبیحی با بیان اینکه دانش و آگاهی از اثرات سودمند ورزش و مهم‌ترین عنصر کلیدی است که می‌تواند باعث افزایش مشارکت فردی و اجتماعی افراد به سوی فعالیت‌های ورزشی شود، گفت: تشویق و ترغیب همه همکاران در هر سنی به انجام فعالیت‌های ورزشی مستمر برای ایجاد نشاط و شادابی که منتج به بهره‌وری و کارایی افزون‌تر در محیط‌های کاری و اجتماعی می‌شود که از اهمیت زیادی برخوردار است.

به گزارش فارس، مسابقات تنیس روی میز کارکنان و اساتید دانشگاه‌های مازندران با حضور نمایندگان 12 دانشگاه در قالب 10 گروه تیمی و دو نفر انفرادی در گروه آقایان و نیز پنج دانشگاه در قالب چهار گروه تیمی و یک نفر انفرادی در گروه بانوان برگزار شد.

در پایان این رویداد دانشگاه‌های علوم پزشکی بابل، پیام‌نور ساری و آموزش عالی طبری توانستند به ترتیب مقام اول تا سوم را در گروه تیمی آقایان از آن خود کنند.

در بخش انفرادی هم عباس شیرزاد از دانشگاه علوم پزشکی بابل، محمد عابدپور از دانشگاه طبری، حمید فرنوش از دانشگاه طبری و محمدصادق ملکی از دانشگاه پیام‌نور محمودآباد به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در گروه تیمی بانوان دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی، دانشگاه پیام‌نور ساری و دانشکده کشاورزی ساری به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

مریم قلی‌زاده و جمیله رحمانی به ترتیب مقام اول و دوم انفرادی را از دانشگاه آزاد واحد آیت‌الله آملی کسب کردند، پونه مقدسیان از دانشگاه آزاد واحد آیت‌الله آملی و ندا مغربی از دانشگاه کسری تنکابن به طور مشترک به مقام سوم رسیدند.

گفتنی است، در پایان مسابقات از نفرات و تیم‌های برتر با اهدا لوح و جوایزی تقدیر شد.