جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

مسابقات بوکس نوجوانان کشور در بابل برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات بوکس نوجوانان کشور در بابل برگزار می‌شود

رئیس هیأت بوکس بابل با اشاره به اینکه مسابقات بوکس نوجوانان کشور در این شهرستان برگزار می‌شود، گفت: 33 استان برای شرکت در این مسابقات ثبت‌نام کردند.

مسابقات بوکس نوجوانان کشور در بابل برگزار می‌شود

رضا قلی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان بابل اظهار کرد: هیأت بوکس بابل دارای چارت منظم بوده و آمادگی کامل خود و هیأت استان را برای برگزاری این مسابقات اعلام کرده است.

وی از برگزاری مسابقه بوکس نوجوانان کشور از یکم تا پنجم تیرماه در بابل خبر داد و افزود: این مسابقه در سالن ورزشی یادگار امام دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل برگزار می‌شود.

رئیس هیأت بوکس بابل با اشاره به اینکه تاکنون 33 استان برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کردند، تصریح کرد: برای برگزاری این مسابقه حدود 150 میلیون تومان هزینه برآورد شده که بیشتر آن توسط بخش خصوصی تامین شده است.

قلی‌زاده خاطرنشان کرد: این مسابقه در 13 وزن برگزار می‌شود و استان مازندران با تمام قدرت در این دوره از مسابقات شرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه شهرستان بابل در زمینه بوکس با کسب موفقیت‌های فراوان حرف‌های زیادی در سال‌های آینده برای گفتن دارد، از عضویت سه نوجوان بابلی در این دوره از مسابقات خبر داد.