جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

مسابقات بسکتبال بانوان لیگ دسته دو کشور در نکا به کار خود پایان داد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات بسکتبال بانوان لیگ دسته دو کشور در نکا به کار خود پایان داد

مسابقات بسکتبال بانوان لیگ دسته دو کشور در نکا با مشخص شدن تیم های برگزیده به کار خود پایان داد .

مسابقات بسکتبال بانوان لیگ دسته دو کشور در نکا به کار خود پایان داد

فاطمه کرم زاده نائب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال کشور، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : پایان این دوره از مسابقات که در سالن سردار بردبار نکا برگزار شد، تیم های مشهد، قم و حاج حسن نکا به ترتیب به جایگاه اول تا سوم راه یافتند.
وی گفت : در این دوره از مسابقات 16 تیم بصورت رفت و برگشت با هم به رقابت پرداختند که در نهایت تیم های مشهد، قم و حاج حسن نکا بعنوان سه تیم برتر به مسابقات دسته یک کشور راه یافتند و مراسم اختتامیه و اعطای کاپ و حکم به قهرمانان این دوره از مسابقات، با حضور رئیس اداره ورزش و جوانان نکا، رئیس شورای شهرستان نکا، معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش نکا ، کارشناس تربیت بدنی و جمعی از خانواده ورزشکاران برگزار شد.
نائب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال کشور، با بیان اینکه این دوره از مسابقات از مردادماه سال جاری در شهرستانهای مختلف همدان، مشهد، تهران، قم و نکا برگزار شد، ادامه داد: با معرفی تیم های برتر این دور از بازیها به لیگ دسته یک کشور، این مسابقات در نکا به کار خود پایان داد.
کرم زاده گفت :از صبح چهارشنبه 27 آبان ماه، دور برگشت مرحله پایانی لیگ دست دوم مسابقات بسکتبال بانوان کشور به میزبانی شهرستان نکا آغاز شد که این رقابت ها تا امروز جمعه 29 آبان ماه به پایان رسید.
گفتنی است در این دور از رقابت ها چهار تیم مجموعه فرهنگی ورزشی حاج حسن نکا، هیات بسکتبال خراسان رضوی، هیات بسکتبال جنوب شرق تهران و نادر شیمی قم به مدت سه روز در مجتمع ورزشی شهید بردبار شهرستان نکا به رقابت پرداختند.
شهرستان نکا در شرق مازندران واقع شده است .