جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

مسابقات استانی قرآن‌کریم مازندران آغاز به‌کار کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

مسابقات استانی قرآن‌کریم مازندران آغاز به‌کار کرد

سی‌وهشتمین دوره مسابقات استانی قرآن‌کریم مازندران در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امام‌زاده ابراهیم(ع) آمل آغاز به‌کار کرد.

مسابقات استانی قرآن‌کریم مازندران آغاز به‌کار کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، از صبح امروز سی‌وهشتمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم مازندران در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت این شهرستان آغاز شد.

سی‌وهشتمین دوره مسابقات استانی قرآن‌کریم مازندران در حالی با حضور 566 شرکت‌کننده آغاز به کار کرد که 289 خواهر و 277 برادر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه مازندران در حاشیه برگزاری آیین افتتاحیه سی‌وهشتمین دوره مسابقات استانی قرآن‌کریم مازندران در مرکز فرهنگی قرآنی بصیرت امام‌زاده ابراهیم(ع) آمل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه مسابقات قرآن‌کریم موجب شور و نشاط معنوی در بین جوانان و قرآن‌آموزان می‌شود، گفت: انسان‌ها تنها با بهره‌گیری از کلام خداوند در قرآن کریم می‌توانند راه سعادت خود را پیدا کنند.

حجت‌الاسلام مسعود قربانی قرآن کریم را بهترین راه برای هدایت بشر دانست و  اظهار کرد: استان مازندران از استعداد بالای قرآنی برخوردار بوده و همه‌ساله رقابت نزدیکی بین شرکت‌کنندگان است.

این مسئول با بیان اینکه نخستین روز مسابقات در بخش خواهران برگزار می‌شود، گفت: روزهای 20 و 21 آبان زمان برگزاری مسابقات قرآن در بخش برادران است.