سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مزین شدن اماکن و فضاهای ورزشی بابلسر به نام شهدا - نمایش محتوای خبر

 

 

مزین شدن اماکن و فضاهای ورزشی بابلسر به نام شهدا

رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر از نامگذاری اماکن و فضاهای ورزشی شهرستان به‌نام شهدای خبر داد و گفت: به‌زودی تمامی اماکن ورزشی به‌نام شهدا نامگذاری می‌شود و برای نوسازی تابلوهای شهدا اقدام مناسبی صورت می‌گیرد.

مزین شدن اماکن و فضاهای ورزشی بابلسر به نام شهدا

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، اسماعیل پهلوان در جلسه حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون رشادت و ایثار شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است، اظهار کرد: وظیفه مدیران  ترویج ارزش‌های دفاع مقدس در جامعه میان جوانان، نوجوانان و نسل آینده است.


وی با اشاره به اینکه ورزشکاران باید اخلاق و رفتار شهدا را سرلوحه کار خود قرار دهند، گفت: توسعه و تقویت برنامه‌های فرهنگی از اصلی‌ترین و محوری‌ترین برنامه‌های ورزش شهرستان بوده و جهت رسیدن به حد مطلوب در این زمینه نیازمند همت مضاعف مجموعه بزرگ ورزش شهرستان هستیم.


پهلوان با بیان اینکه هیچ برنامه فرهنگی با ارزش‌تر و مهم‌تر از حفظ ارزش‌های دفاع مقدس ، شهید و شهادت نیست، خاطرنشان کرد: برای دست‌یابی به این اهداف و تقویت باورهای فرهنگی در حوزه شهادت در صدد هستیم در دهه مبارک فجر امسال دومین یادواره شهدای ورزشکار شهرستان را برگزار کنیم.


رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر تصریح کرد: مهم ترین اهداف ما در برگزاری این مراسم انتقال پیام شهدا به نسل جوان جامعه به ویژه ورزشکاران هستیم.


وی از نامگذاری اماکن و فضاهای ورزشی شهرستان به‌نام شهدای خبر داد و افزود: به‌زودی تمامی اماکن ورزشی به‌نام شهدا نامگذاری می‌شود و برای نوسازی تابلوهای شهدا اقدام مناسبی صورت می‌گیرد.


  پهلوان  بازدید و سرکشی از خانواده‌های معظم شهدای ورزشکار را از دیگر برنامه‌های ایام الله دهه فجر دانست و گفت: اداره ورزش و جوانان برای بهره‌مندی خانواده شهدا و همچنین جانبازان گرانقدر از اماکن ورزشی شهرستان آماده مساعدت و همکاری است.