جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

مرگ در بستر برای «محمد بلباسی» کوچک بود - نمایش محتوای خبر

 

 

مرگ در بستر برای «محمد بلباسی» کوچک بود

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مرگ در بستر برای «محمد بلباسی» کوچک بود، گفت: کوردلان بدانند که شهادت فرزندان‌مان تحقق وعده الهی است.

مرگ در بستر برای «محمد بلباسی» کوچک بود

به گزارش خبرگزاری فارس از قائم‌شهر، آیت‌الله علی معلمی در مراسم گرامیداشت نخستین شهید مدافع حرم این شهرستان، شهید محمد بلباسی را از دودمان و خانواده‌ای ریشه‌دار، مذهبی و معتقد دانست و اظهار کرد: خانواده بلباسی به خوبی امتحان الهی را پس داده و دو شهید برومند تقدیم انقلاب کردند.

وی افزود: مرگ در بستر به‌ واسطه ویژگی‌های برجسته اخلاقی و اعتقادی برای محمد بلباسی کوچک بود و این عزیز، لیاقت جهاد فی‌سبیل‌الله را پیدا کرد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه کوردلان باید بدانند و ببینند که این شهادت فرزندان‌مان، تحقق وعده‌های الهی است، تصریح کرد: آنهایی که ایمان آورده‎اند و جهاد در راه خدا را پیشه کردند و در این راه به فیض شهادت نائل شدند رستگار شده و در روز محشر سربلند خواهند بود.

معلمی خاطرنشان کرد: انقلاب عظیم اسلامی با ماهیت اسلام ناب محمدی در برابر استکبار جهانی ایستاد و عَلَم مقاومت را توسط مدافعان حرم و جوانان از جان گذشته برافراشته است.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی در هر عصر و زمانی با جمعیت حق‌طلب ناسازگار است، افزود: جنگ ما جنگ حق علیه باطل است و برای همیشه این مقابله وجود دارد.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر، جهاد در راه خدا را فرصتی برای پیشبرد اهداف الهی برشمرد و اظهار کرد: همه ما مرگ را پیش رو خواهیم داشت و به سوی مرگ می‌رویم اما گرامی‌ترین و شریف‌ترین مرگ، شهادت در راه خداست.

معلمی با بیان اینکه نباید مانع گریه کردن خانواده شهداء شد، تصریح کرد: اشک ما اشک استقامت بوده و استمرار اشک‌هایی است که برای مظلومیت امام حسین(ع) ریخته می‌شود.

وی گفت: شهید بلباسی وظیفه‌اش نسبت به امام و رهبری و آرمان‌های انقلاب را ادا کرد و حال نوبت ما بوده که از این انقلاب پاسداری کنیم.