جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

مرکز مدیریت فوریت و حوادث پزشکی مازندران 300ماموریت انجام داد - نمایش محتوای خبر

 

 

مرکز مدیریت فوریت و حوادث پزشکی مازندران 300ماموریت انجام داد

دکتر ˈ فرهاد مصدری ˈ روز پنجشنبه در گفت و گو با خیرنگار ایرنا افزود: روز گذشته سه حادثه ویژه که بیش از چهار مصدومیت داشته است در محورهای مواصلاتی و درون شهری استان مازندران رخ داده بود.

وی اضافه کرد: دو مورد تصادف ویژه در محورهای فرح آباد ساری با شش مصدوم و جاده هراز با پنج مصدوم بوده است.

رییس مرکز مدیریت فوریت و حوادث پزشکی مازندران از برخورد عابر پیاده با قطار خبر داد و ،ادامه داد: در حادثه برخورد عابر به قطار که در مسیر ساری به قائمشهر رخ داده ،منجر به مرگ نشده است.

مصدری ادامه داد: روز گذشته 12 مورد غرق شدگی از طریق اورژانس 115 به مراکز درمانی مازندران انتقال یافتند که خوشبختانه هیج یک منجر به فوت نشد.

وی به وجود 74پایگاه اورژانس 115و یک پایگاه امداد هوایی در محورهای مواصلاتی و درون شهری استان مازندران اشاره کرد و بیان داشت: مرکز مدیریت فوریت و حوادث پزشکی استان در تمامی روزها به ویژه در تعطیلات رسمی و آخر هفته آماده باش است.

وی ادامه داد: مشکلات قلبی، ضعف و بی حالی ، افت فشارخون از علتهای مهم درخواست دریافت خدمات اورژانس مازندران در 24 ساعت اخیر است .

همزمان با آغاز تعطیلات عید فطر موج جدیدی از سفر به استان مازندران در حال انجام است بطوریکه دو روز گذشته مسافران و گردشگران برای رسیدن به استان مسیر حداکثر چهارساعته هراز کندوان و سوادکوه را 12ساعت طی کردند.