سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

مردم مازندران سابقه بسیار طولانی در خلق حماسه سیاسی دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم مازندران سابقه بسیار طولانی در خلق حماسه سیاسی دارند

استاندار مازندران گفت: مردم مازندران سابقه بسیار طولانی در خلق حماسه سیاسی دارند.

مردم مازندران سابقه بسیار طولانی در خلق حماسه سیاسی دارند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ربیع فلاح جلودار صبح امروز با انداختن رای خود در مسجد شکوهی ساری در منطقه جنوب شهر و یکی از حوزه‌های انتخابی پردد استان مازندران، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات این دوره بسیار مهم است و در این مقطع حساس کشور نیاز به مشارکت و همراهی اقشار مختلف مردمی دارد.

استاندار مازندران با بیان اینکه مازندران یکی از استان‎هایی است که در خلق حماسه سیاسی رتبه بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است، اضافه کرد: حضور 93 درصدی مردم استان در انتخابات ریاست جمهوری و نیز 76 درصدی مجلس شورای اسلامی دوره قبل نشان از علاقه‌مندی مردم این استان به نظام اسلامی دارد.

فلاح با اشاره به اینکه در انتخابات تجلی حضور مردم رقم می‌خورد و مردم با تجلی حضور خویش سرنوشت مهم سیاسی خویش را رقم می‌زنند، گفت: مهم‌ترین پیام انتخابات در کشور مشارکت‌پذیری مردم برای تعیین سرنوشت خویش است و این نحوه حضور مردم در سرنوشت خودشان در کمتر کشوری اجرا می‌شود.

استاندار مازندران با اعلام اینکه انتخابات برای امنیت کشور بسیار مهم است، افزود: مردم طی 37 سال از عمر انقلاب اسلامی نشان دادند که در همه حال در کنار نظام اسلامی ایران هستند.

وی در پایان از مردم مازندران درخواست کرد که با اقتدار پای صندوق‌های رای حاضر شوند.