سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

مردم مازندران در دوران دفاع مقدس سوسنگرد را ساختند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم مازندران در دوران دفاع مقدس سوسنگرد را ساختند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عبدالله ملکی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران اظهار داشت: پس از سال‌ها دوری از مازندران، دوباره توفیق حاصل شد که مدال افتخارآمیز خادمی شهدا را بر لباس مقدس پاسداری‌ام آویزان کنم و در این استان، خادم شهدا باشم.

وی گفت: از اینکه به عنوان کارگر شهدا از مازندران انتخاب شدم،از مردم و مسئولان سپاسگزارم.

این مسئول با بیان اینکه مسئولیت‌ها امانت است و در غیر این صورت، به ما سپرده نمی‌شد، افزود: خوشا به حال آنهایی که برای پیشبرد جمهوری اسلامی و برای تفکر و فرهنگ شهدا گام برمی‌دارند و از ارزش‌ها پاسداری می‌کنند.

ملکی با اشاره به اینکه فرهنگ شهدا فرهنگ پاسداری از دین خدا، وفاداری،عبادت و عشق‌بازی با خدا است،تصریح کرد: مردم مازندران، پرتلاش و جهادگر هستند و حوزه دفاع مقدس و دلاورمردی‌های مردم مازندران،کار پیش رفته اما کم است.

وی با بیان اینکه مردم مازندران در دوران دفاع مقدس در بمباران جنگ،سوسنگرد را ساختند،اظهار داشت: مردم مازندران هفت تپه را ساختند و برای رزمندگان آماده کردند.

ملکی با اشاره به اینکه در مقابل پیشکسوتان دفاع مقدس، محکوم به سکوت هستم،خاطرنشان کرد: باید در مقابل شهدا پاسخگو باشیم.

وی با بیان اینکه اگر امروز با جنگ نرم به سراغ جوانان و نوجوانان و حتی به سراغ ما می‌آید تنها فرهنگی که می‌تواند در برای جنگ نرم دشمن بایستد،فرهنگ غنی دفاع مقدس است،گفت: شهدا زنده هستند و با تکیه بر این ارزش‌ها می‌توان در مقابل جنگ نرم ایستادگی کرد.

به گزارش فارس در این مراسم، فرهنگ‌نامه شهدای دفاع مقدس مازندران رونمایی شد.