جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

مردم در تامین زیرساخت‌های آموزشی کمک کنند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مردم در تامین زیرساخت‌های آموزشی کمک کنند

مردم در تامین زیرساخت‌های آموزشی کمک کنند


مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه بهره‌مندی از مدارس هوشمند نقش به‌سزایی در افزایش نظام آموزشی دارد، گفت: این انتظار از عامه مردم می‌رود تا در تامین زیرساخت‌های آموزشی کمک حال آموزش و پرورش باشند.

مردم در تامین زیرساخت‌های آموزشی کمک کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران به نقل از روابط عمومی فرمانداری محمودآباد، کلنگ احداث مدرسه 15 کلاسه در محمودآباد به مناسبت میلاد امام زمان (عج) و اعیاد شعبانیه با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران به زمین زده شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد در این مراسم گفت: سه آموزشگاه در سال‌جاری به همت خیران مدرسه‌ساز در شهرستان محمودآباد ساخته شد و در سال تحصیلی 94 به بهره‌برداری می‌رسد.

محمد رضایی با قدردانی از زحمات و خدمات خیران مدرسه‌ساز، اظهار کرد: با احداث این آموزشگاه با توجه به افزایش تراکم شهری در محمودآباد و جمعیت زیاد دانش‌آموزان در کلاس‌های درس در سال تحصیلی 94 - 95 شاهد خروج دانش‌آموزان از مدارس جوار امامزاده قاسم خواهیم بود.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران نیز گفت: نهاد آموزش و پرورش جزو نهادهای مهم مدنی در جامعه به شمار می‌رود که به عموم مردم خدمات می‌دهد و هم در آموزش و هم در تربیت و پرورش اعضای جامعه نقش ایفا می‌کند.

علی قاسمی تصریح کرد: با توجه به گستردگی خدمات ارائه شده از آموزش و پرورش باید همه مردم نسبت به آن احساس مسئولیت و تکلیف کنند.

قاسمی افزود: بهره‌مندی از آموزشگاه‌های تجهیز شده و مدارس هوشمند نقش به‌سزایی در افزایش نظام آموزشی جامعه داشته و این انتظار از عامه مردم می‌رود تا در تامین زیرساخت‌های آموزشی کمک حال آموزش و پرورش باشند.

فرماندار شهرستان محمودآباد نیز اظهار کرد: دنیا با توجه به آموزش و پرورش شاهد تحول بود و سازندگی در تمامی حوزه‌ها با توجه به آموزش و پرورش اتفاق می‌افتد.

سیف‌الله فرزانه خاطرنشان کرد: این مدرسه به همت خیر مدرسه‌ساز در زمینی به مساحت 3 هزار متر و با اعتبار 25 میلیارد ریال با 15 کلاس درس در مدت یک‌سال ساخته و به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد از احداث مدرسه 12 کلاسه در شهر سرخ‌رود به همت خیران مدرسه‌ساز خبر داد و بیان داشت: کلنگ احداث این مدرسه در ماه‌جاری به زمین زده می‌شود.

وی در پایان از احداث مدرسه قرآنی در شهر محمودآباد با اعتباری بیش از 2 میلیارد تومان خبر داد و گفت: این شهرستان با بهره‌مندی از 50 قاری نوجوان قرآن زمینه تبدیل به عنوان پایتخت قرآنی کشور را دارد و در این راستا کلنگ احداث مدرسه قرآنی خیرساز در زمین اردوگاه ساحلی دانش‌آموزی در شهر محمودآباد زده شد.