جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

مردم در انتخابات حماسه بزرگ خلق خواهند کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم در انتخابات حماسه بزرگ خلق خواهند کرد

قاسم احمدی ˈ روز شنبه در آیین بزرگداشت مقام معلم در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره ) نوشهر افزود: قشرهای مختلف مردم با هوشیاری و بصیرت در این انتخابات بار دیگر امید دشمنان را به ناامیدی تبدیل خواهند کرد.

وی حضور با صلابت مردم در این همایش سیاسی را گامی در جهت تحقق شعار حماسه سیاسی دانست و اظهار داشت: مسوولان باید زمینه حضور حماسی مردم در این انتخابات را فراهم کنند.

او با اشاره به این که همگرایی، خودباوری، وحدت، پایبندی به ارزش ها ، آرمان های انقلاب و تبعیت از رهبری تنها راه عزت، سربلندی و اقتدار ایران اسلامی است، افزود: باید بیش از پیش با اتکال به خدای تعالی و هوشیاری در برابر توطئه های دشمنان تلاش کنیم.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره سالروز شهادت شهید مطهری و روز معلم گفت: معلمان در حقیقت چشمه جوشان علم ، محبت، آزادی و چراغ هدایت جامعه به شمار می آیند.

وی پیشرفت قشرهای مختلف جامعه را مرهون تلاش های شبانه روزی معلمان دانست.

احمدی همچنین به پی گیری مجلس شورای اسلامی و دولت برای اجرای طرح نظام رتبه بندی معلمان در آموزش و پرورش اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح در حقیقت علاوه بر حفظ شان و جایگاه معلمان بخش عمده ای از مشکلات معیشتی آنان رفع خواهد شد.

وی بر لزوم پی گیری مسوولان برای رفع مشکلات فراروی فرهنگیان بازنشسته تاکید کرد.

دراین آیین از شماری از معلمان نمونه نوشهر تجلیل شدند.