جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

مردم حماسه ساز آمل از انقلاب ونظام پشتیبانی کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم حماسه ساز آمل از انقلاب ونظام پشتیبانی کردند

حماسه اسلامی مردم شهرستان آمل در دفاع از انقلاب نوپای اسلام وپشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.به گزارش خبرنگار ایرنا در آمل، درپیام روز یکشنبه حجت السلام ˈمحمدعلی رحمانیˈ ، امام جمعه، ˈعزت اله یوسفیان ملاˈ نماینده مردم در مجلس و ˈیداله اکبرزادهˈ فرماندار شهرستان آمل آمده است: حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 اتفاق مهمی در تاریخ انقلاب اسلامی بود که با درایت مردم این شهرستان به ثمر رسید.

دراین پیام تصریح شد: در روز ششم بهمن سال 60 منافقین و کمونیستها تلاش کردند با تسخیر شهر آمل و تثبیت مواضع خود، سایر شهرهای شمالی ایران را محاصره و تسخیر کنند.

این پیام ادامه داد: حماسه مردم آمل در ششم بهمن سال 60 آن‌چنان تعیین‌کننده بود که امام(ره) در وصیت‌نامه سیاسی الهی خود از آن به نیکی یاد کردند، این حادثه هرچند از سوی مردم آمل شکل گرفت، اما به عنوان سندی بر وفاداری ملت به آرمان‌های انقلاب در تاریخ ثبت شد.

در پیام مسئولان شهرستان آمل اضافه شده: کمونیستها و منافقینی که در آمل دست به سلاح بردند، تصور می‌کردند در ظرف چند روز می‌توانند شمال کشور را از ایران جدا کنند و مردم را با خود همراه سازند اما در روز ششم بهمن نبرد مسلحانه‌ای در شهر شکل گرفت که مردم بدون سلاح آمل، پیشتاز این مبارزه علیه منافقین بودند، در روزهایی که به دلیل جنگ تحمیلی جمع زیادی از مردم آمل در جبهه‌ها حضور داشتند، فرزندان آنها و زنان آملی مقابل منافقین ایستادند و در یک نبرد نابرابر با اهدای 40 شهید اجازه ندادند، این فتنه نفاق به نتیجه برسد.

دراین پیام تاکید شد: مردم شهر آمل نشان دادند که نه تنها مردم این شهر بلکه سایر ملت ایران هیچگاه پذیرای منافقینی که دستشان به خون فرزندان این ملت آغشته است، نخواهند بود و با قدرت در برابر هرگونه فتنه‌گری دشمنان ایستادگی می‌کنند.

درپایان این پیام خاطرنشان شد: 31سال از حماسه مردم آمل سپری شده، انقلاب اسلامی دیگر شرایط سخت را پشت سرگذاشته است، امروز در وضعیتی قرار دارد که نه تنها دیگر ایادی داخلی جبهه استکبار نمی‌توانند عرض اندام کنند، بلکه استکبار و کشورهای حامی استکبار نیز با اطلاع از قدرت جمهوری اسلامی تهدید نظامی را یک خودکشی برای خود می‌دانند، این وضعیت کنونی نظام اسلامی ناشی از حماسه‌های مختلف ملت ایران در طول سال‌های گذشته است که جمهوری اسلامی را به قدرت کنونی رسانده است.