جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

مردم ایران بزرگترین حماسه سیاسی کشور را رقم می زنند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم ایران بزرگترین حماسه سیاسی کشور را رقم می زنند

ˈعلی پیرفلکˈ با اشاره به آغاز زمان رای گیری یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هشت صبح امروز، اعلام کرد: با توجه به ایفای نقش بین المللی و نگاه جهانیان به انتخابات در ایران، میزان مشارکت و حضور مردم بسیار تعیین کننده است و یک حضور ارزشمند به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک می کند.

وی ادامه داد : مشارکت گسترده در این حماسه سیاسی حقی است که توسط این ملت باید ادا می شود و وظیفه اصلی مسئولان ایجاد بستر و زمینه مناسب برای برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند، امانتدار و با حضور و مشارکت بالای مردم است.

فرماندار شهرستان قائمشهر انتخابات آزاد در ایران را مورد تأکید قرار داد و فراهم کردن بستری مناسب برای انتخاباتی آزادانه، عادلانه، قانونمند، سالم، امن و با حضور و مشارکت گسترده مردم را از وظایف دست اندرکاران در امر برگزاری انتخابات دانست.

به گزارش خبرنگار ایرنا 202 شعبه رای گیری برای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در این شهرستان مستقر شد که از این تعداد، 113 شعبه برای روستاهای بخش مرکزی، 85 شعبه برای شهر قائمشهر و چهار شعبه هم برای شهر ارطه است.

حدود پنج هزار نفر نیز به عنوان عوامل اجرایی ، نظارتی ، بازرسی و امنیتی دست اندرکار برگزاری انتخابات در شهرستان قائمشهر هستند.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیست وچهارم خرداد در 113 روستا و دو شهر قائمشهرو ارطه در حال برگزاری است .