جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

مردم از انبوه پروژه‌های نیمه‎تمام راضی نیستند - نمایش محتوای خبر

 

 

مردم از انبوه پروژه‌های نیمه‎تمام راضی نیستند

 

ه گزارش خبرگزاری فارس ، هادی حسینی بعد از ظهر امروز در گردهمایی شوراهای اسلامی بخش مرکزی قائمشهر از جمله چالش‌های موجود در شهرستان قائمشهر که سبب دلسردی مردم شده بود را اختلاف بین مسئولان و نمایندگان مجلس پیشین عنوان کرد و به حل گرفتاری‌های کارگران نساجی و دریافت به موقع حقوق آنان در دوره نمایندگان فعلی اشاره کرد.

وی افزود: بودجه خوبی به روستاهای قائمشهر اختصاص داده شد که ضروری است شوراها و دهیاران به دقت 10 اولویت اصلی روستاهای خود را انتخاب و ارائه کنند تا یک اولویت انتخاب و بودجه لازم به آن روستا به شرط مشارکت مردمی اختصاص یابد.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ساخت خانه‌های عالم روستایی تاکید کرد: احداث خانه عالم از ضروریات دولت نیست بلکه باید شوراهای روستایی و دهیاران برای معرفی و تکمیل پروژه‌های ناتمام و اولویت‌دار تلاش کنند.

حسینی خاطرنشان کرد: ایران کشور فقیری نیست ولی دشمن می‌خواهد ما را از پای درآورد ولی ما باید مقاومت کنیم و این مقاومت همان دقت در مصرف بودجه است.

وی بیان داشت: انبوه پروژه‌های نیمه‎تمام مردم را ناراضی می‌کند و باید با همدلی و برادری بیشتر و دقت در تخصیص به جای اعتبارات به تکمیل کارهای ناتمام بپردازیم.