سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

مرخصی مدیران ستاد خدمات سفر مازندران لغو شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مرخصی مدیران ستاد خدمات سفر مازندران لغو شد

معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: برای سرویس‌دهی کامل به مسافران، تمامی مرخصی‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط با ستاد خدمات سفر تابستان استان لغو شد.

مرخصی مدیران ستاد خدمات سفر مازندران لغو شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی نبیان در کارگروه ستاد خدمات سفر تابستان تحت عنوان آمادگی برای میزبانی سفر در عید سعید فطر، اظهار کرد: از سه‌شنبه هفته جاری مازندران میزبان خیل عظیمی از جمعیت است و این استان را به‌عنوان مقصد خود برای تفریح انتخاب می‌کنند.

وی افزود: برای سرویس‌دهی کامل به مسافران، تمام مرخصی‌های مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط با ستاد خدمات سفر تابستان مازندران لغو شده و فرمانداران برای آماده‌باش کامل مدیران دستگاه‌های اجرایی مرتبط ابلاغ می‌زنند.

معاون عمرانی استاندار مازندران ادامه داد: ستاد خدمات سفر تابستان در اداره‌کل گردشگری مازندران مستقر است و مسافران و شهروندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات استان با شماره تلفن 33356324 تماس بگیرند.

این مسؤول اضافه کرد: تمام امکانات را برای خدمات‌رسانی به مسافران فراهم خواهیم کرد تا خدمات خوبی به مسافران ارائه دهیم.

نبیان خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت جوی استان و هوای گرم در استان، با شرکت‌های آب و برق هماهنگی‌های لازم صورت گرفته تا مشکلی برای مسافران و شهروندان در این ایام و تعطیلات تابستانی به‌وجود نیاید.

وی از راه و شهرسازی خواست از روز دوشنبه هفته ‌جاری در محورها آماده‌باش باشند، گفت: مدیران در راهداری در محورهای مواصلاتی رامسر، کندوان، هراز، سوادکوه، کیاسر و گلوگاه آماده‌باش صددرصد باشند.

معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه پلیس‌راه و راهور در این ایام همانند تعطیلات نوروزی با جدیت حضور فعال داشته باشند، افزود: جمعیت هلال‌ احمر مازندران علاوه بر حضور در سواحل و دریا در محورهای مواصلاتی آمادگی کامل داشته باشد.

این مسؤول با اشاره به اینکه نظارت دقیق بر قیمت‌ها وجود داشته باشد، ادامه داد: در ایام ایام نیاز است نظارت بر برخی از کالاها دوچندان باشد.

نبیان با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی بازدید از نانوایی‌ها و فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی را جدی‌تر بگیرد، گفت: پمپ‌بنزین‌ها از اکنون آمادگی کامل برای میزان بنزین و گازوئیل در مخازن را داشته باشند.