جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

مربی نامی والیبال مازندران سکان هدایت تیم ملی جوانان را برعهده گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

مربی نامی والیبال مازندران سکان هدایت تیم ملی جوانان را برعهده گرفت

رئیس هیئت والیبال آمل گفت: بهروز عطایی مربی آملی و چهره نام‌آشنای والیبال کشور به‌عنوان سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران انتخاب شده و سکان هدایت این تیم را برعهده گرفت.

مربی نامی والیبال مازندران سکان هدایت تیم ملی جوانان را برعهده گرفت

حسن کوچک‌زاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل، اظهار کرد: در رده‌های پایه رشته‌های مختلف ورزشی سخت و دشوار است و انسان‌های بزرگ و باتجربه می‌خواهد.

وی با اشاره به اینکه بهروز عطایی مربی آملی و چهره نام‌آشنای والیبال کشور به‌عنوان سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران انتخاب شد، افزود: این مربی نامی نقش زیادی در رشد و اعتلای والیبال داشته است و با سرمربیگری در تیم والیبال کاله مازندران در لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور جایگاه‌های بزرگی در میادین جهانی، آسیایی و کشور به‌دست آورد.

رئیس هیئت والیبال آمل با اشاره به اینکه این مربی مازندرانی علاوه بر حضور 10 ساله در تیم ملی والیبال کشور، به‌مدت سه سال مربی تیم ملی والیبال بود، خاطرنشان کرد: عطایی در سال 2011 هم سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان کشور بود.

این مسئول با اعلام اینکه طی سال‌های گذشته بهروز عطایی در کنار مرحوم حسین معدنی در رأس کادر فنی تیم ملی والیبال کشور نقش‌آفرینی داشت، ادامه داد: این انتخاب می‌تواند برای رشد و تعالی رشته والیبال در کشور مفید و موثر باشد.

کوچک‌زاده با اشاره به برگزاری جلسه فنی مسئولان فدراسیون والیبال و انتخاب عطایی به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال جوانان، بیان کرد: هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال پسر قاره آسیا 19 تیر امسال در کشور چین‌تایپه و شهر کاسیونگ برگزار می‌شود که اردوهای آمادگی تیم ملی والیبال جوانان در روزهای پایانی فروردین امسال با دعوت بازیکنان جوان برگزار می‌شود.

کوچک‌زاده با تأکید بر اینکه 16 تیم امسال در رقابت‌های آسیایی والیبال جوانان به میدان می‌روند، یادآور شد: کشورمان در گروه دوم دور مقدماتی با کشورهای قطر، یک تیم از منطقه مرکزی آسیا و هنگ‌کنگ روبه‌رو می‌شود.

وی در پایان گفت: با در پیش بودن هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا، ایرانی‌ها در 15 دوره حضور گذشته خود توانستند 6 مقام قهرمانی را از آن خود کنند.