جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

مربیان کانون پرورش فکری مازندران نمونه کشوری شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

مربیان کانون پرورش فکری مازندران نمونه کشوری شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران، مرکز آفرینش‌های فرهنگی، هنری کانون در مراسمی تحت عنوان تقدیر از مربیان و کارشناسان نمونه کانون از 76 مربی و کارشناس تقدیر کرد که مسئولیت اصلی کشف و پرورش خلاقیت‌های کودکان و نوجوانان ایرانی را در بیش از 870 مرکز فرهنگی، هنری کانون سراسر کشور برعهده دارند.

مائده موجرلو مربی مسئول مرکز گلوگاه و فتانه برنده؛ مربی فرهنگی مرکز کتالم به عنوان دو نفر از مربیان نمونه کشوری مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این آئین با اهدای لوح سپاس و هدیه‌ای نقدی که با حضور مدیرعامل کانون، معاون فرهنگی و سایر مسئولان برگزار شد از 11 مربی هنری پاره وقت، دو مربی ادبی پاره وقت، 22 مربی فرهنگی، 33 مربی مسئول، 6 کارشناس استانی، دو کارشناس ستادی و دو کارشناس پیشکسوت و بازنشسته نیز قدردانی شد.

این مربیان و کارشناسان موفق طی فرآیند مشخصی مرحله به مرحله مورد ارزیابی شغلی طی یک سال قرار می‌گیرند و در نهایت به عنوان نمونه معرفی می‌شوند.

در این آیین همچنین از سامانه ارزیابی و انتخاب مربیان و کارشناسان نمونه کانون توسط مدیرعامل کانون رونمایی شد.

به گزارش فارس، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دارای بیش از 870 مرکز فرهنگی، هنری ثابت، سیار شهری و روستایی و کتابخانه پستی در سراسر کشور بوده که از این میان مازندران دارای 23 مرکز ثابت و سه مرکز سیار روستایی و یک مرکز کتابخانه پستی است.