جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

مراعات‌کننده حجاب همیشه در حال عبادت است - نمایش محتوای خبر

 

 

مراعات‌کننده حجاب همیشه در حال عبادت است

امام جمعه بهشهر گفت: کسی که حجاب را مراعات می‌کند در حال عبادت است و عفیفه بودن سرآمد تمام خوبی‌ها است.

مراعات‌کننده حجاب همیشه در حال عبادت است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، حجت‌الاسلام سید عربعلی جباری در گردهمایی بزرگ عفاف و حجاب (مدافعان حریم خانواده) اظهار کرد: در طول سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، شهدا و رزمندگان دفاع مقدس از دامان همین مادران عفیف و پاکدامن رشد یافته‌اند.

وی حجاب را نگهدارنده خون شهیدان دانست و گفت: بی‌توجهی به حجاب و عفاف خیانت به خون شهدا است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بهشهر بی‌غیرت کردن مردان و بی‌عفت کردن زنان را از جمله برنامه‌های دشمن در این حوزه خواند و خاطرنشان کرد: دشمن می‌کوشد تا در حوزه جنگ نرم اعتقادات را سست کرده و بی‌غیرتی را در مردان و بی‌عفتی را در زنان رواج دهد و بدین ترتیب به اهداف تعیین شده خود برسد.

وی ادامه داد: کسانی که عفیف زندگی می‌کنند از حیات طیبه برخوردار هستند.

امام جمعه بهشهر با بیان اینکه عفیف زندگی کردن و داشتن حجاب از ضروریات اسلام است، عنوان کرد: کسی که عفاف را مراعات می‌کند در حال عبادت است و این امر سرآمد تمام خوبی ها است.

وی افزود: بی‌عفتی و بی‌غیرتی با یکدیگر سازگار و با عفتی و با غیرتی با هم سازگار است.

به گزارش فارس، در پایان این مراسم، جباری با بیان اینکه پشت سر ولی فقیه زمان خود باید حرکت کنیم، گفت: اطاعت از امر ولی واجب است و باید با تمام قدرت، فرهنگ بیگانه و غرب را درهم بشکنیم و به این شعار«‌ای زن! به تو از فاطمه(س) اینگونه خطاب است، ارزنده‌ترین زینت زن، حفظ حجاب است» را سرلوحه کار خود قرار دهیم.