سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

مراسم پرفیض زیارت عاشورا در مسجد بلال مرکز برگزار شد . - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم پرفیض زیارت عاشورا در مسجد بلال مرکز برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مرکز در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی و امر به معروف و نهی از منکر این مراسم معنوی با حضور تعداد زیادی از برادران و خواهران در روز پنجشنبه در مسجد بلال مرکز برگزار گردید.
در این مراسم پس از قرائت زیارت عاشورا ، سرهنگ پاسدار هادی بصیر برادر شهید بزرگوار حاج حسین بصیر قائم مقام فقید لشکر 25 کربلای مازندران به منظور بزرگداشت هفته دفاع مقدس  به ایراد سخن پرداخت.
وی ضمن یادآوری خاطرات دفاع مقدس ، همگان را به اطاعات و پیروی از ولایت مطلقه فقیه فراخواند و گفت : اگر همه ماخود را ملزم به اطاعت و پیروی از منویات مقام معظم رهبری بدانیم هیچ گزندی از سوی دشمنان به میهن عزیزمان وارد نخواهد شد.
بصیر همچنین پاسداشت خون شهدا را وظیفه همگان دانست و افزود: امنیت خاطری که اکنون در این جامعه حکمفرماست حاصل تلاش و از خود گذشتگی شهیدانی است که از تمام لذات دنیوی گذشته و با اخلاص و دلاوری و ایثار توانستند امنیت و آرامش را به این کشور هدیه نمایند.

وی همچنین با بیان خاطراتی ازدوران دفاع مقدس و سردار رشید اسلام حاج حسین بصیر اظهار داشت : احترام به والدین و دعای خیر آنان همواره در زندگی راه گشا خواهد بود و در این زمینه شهید حاج حسین بصیر نیز با دعای مادر توانست به آرزوی دیرین خود و عالی ترین درجه تعالی انسانی که همانا شهادت در راه خداست دست یابد .
در این مراسم از خواهران و برادران ایثارگر نیز با هدایایی قدردانی شد .
گفتنی است مراسم پرفیض و  معنوی زیارت عاشورا به همت ستاد اقامه نماز و شورای فرهنگی پنجشنبه هر هفته با پذیرایی صبحانه در مسجد بلال مرکز برگزار می شود.