جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

مراسم راهپیمایی گرامیداشت 13 آبان در ساری برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم راهپیمایی گرامیداشت 13 آبان در ساری برگزار شد

مراسم استکبار ستیزی دانش آموزان ساروی از محل مصلی تا میدان ساعت این شهر برگزار شد.

دانش آموزان با سر دادن شعار های مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل ، لبیک یا خامنه ای ، الله واکبر خامنه ای رهبر ، 13 ابان یوم الله یوم الله مرگ بر ضد ولایت فقیه و مرگ بر منافقان فتنه گر انزجار خود را از استکبار اعلام کردند.

چند تن از دانش آموزان ساروی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان کردند که یوم الله 13آبان سرآغازی بر ظلم ستیزی، استکبارستیری، استقلال طلبی و عزت خواهی نظام جمهوری اسلامی است.

آنان گفتند: امروز آمده ایم تا با زنده کرد یاد و خاطره شهیدان دانش آموز ، 10 هزارو 300 شهید استان مازندران با آنان تجدید میثاق کنیم.

مراسم راهپیمایی دانش آموزی که مسوولان شهرستانی و استانی مرکز استان مازندران آنان را همراهی می کردند با قرائت قطعنامه پایان یافت.

قطنامه ملی استکبار سیزی 13 ابان در هفت بند توسط یکی از دانش آموزان قرادت شد و نمازگزاران در پایان هر بند با سر دادن شعار الله اکبر خامنه ای رهبر تجدید میثاق خود را با مقام معظم رهبری اعلام کردند.

در یکی از بند های این قطعنامه آمده است که ما فرزندان و آینده سازان کشور جمهوری اسلامی از حق مسلم خود در دستیابی به چرخه سوخت هسته ای حمایت می کنیم و از هیچ تهدیدی نمی هراسیم.

مازندران 420 هزار دانش آموز دارد.