جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۱ آبان ۱۳۹۹

مراسم تجلیل از شوراهای شهر و روستاهای نکا برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

مراسم تجلیل از شوراهای شهر و روستاهای نکا برگزار شد

فرماندار نکا در این مراسم که جمعی از اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای بخش مرکزی و هزارجریب نکا حضور داشتند با اشاره به عملکرد مناسب شوراهای اسلامی گفت: خوشبختانه شوراها در طول مدت عمر خود در خدمتگزاری به مردم با تمام توان وارد شدند.

ˈ علی رجبی ˈ افزود: شوراها علی رغم کار و تلاش فراوان و زحمتی که می کشند، حقوقی دریافت نمی کنند اما تهمت هم می شنوند که این از چالش های مهم شوراها است.

وی با اشاره به اینکه خدمت برای مردم باید بی ریا و خدایی باشد، ادامه داد: در دیدگاه ما شوراها بازوان ما هستند و ما نیازمند برنامه و فکر و ایده های آنان هستیم.

فرماندار نکا گفت: ما بسته ای هستیم به نام شهرستان نکا و اینکه هر کس برای روستای خود کار کند معنا ندارد بلکه همه باید در آبادانی شهر و روستاهای خود تلاش کنیم.

وی افزود: شوراها لقه های خدمتگزاری بین مردم و مسوولان هستند و مدت تشکیل این نهاد مردمی، نقش مهمی را در جامعه ایفا کرده اند.

رجبی گفت: اگر هر مبلغی برای آگاهی شوراها هزینه کنیم منافع آن به شهر و روستاهای ما بر می گردد و آموزش شوراها باید مورد توجه قرار گیرد.

وی افزود: نامزدهایی که برای شورای آینده نام نویسی کرده اند باید بدانند که اخلاق مهم ترین فاکتور در شوراها و کمک به مردم است و شورایی که با ما تعامل و همکاری نداشته باشد، کاری با او نداریم.

امام جمعه نکا نیز در این مراسم گفت: شوراهای اسلامی بدون منت برای رفع مشکلات و پیگیری مطالبات مردم تلاش کنند.

حجت الاسلام ˈمحمد باقر محمدی لایینیˈ افزود: انعکاس مطالبات و گرفتن حق مردم، یکی از مهم ترین وظایفی است که شوراهای اسلامی برعهده دارند و باید در این زمینه فعال تر از گذشته وارد شوند.

وی گفت: همه مسوولان در نظام جمهوری اسلامی ایران نسبت به مردم و حق و حقوق آنان مسوول هستند و باید در خدمتگزاری به این مردم شبانه روزی تلاش کنیم چرا که مردم دین خود را در دوران مختلف این انقلاب ادا کردند و اکنون وظیفه همه مسوولان خدمت گزاری است.

در این مراسم از تمامی شوراهای شهر و روستای نکا تجلیل شد.