سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

مراجعه 2 مصدوم چهارشنبه آخر سال به اورژانس مازندران - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراجعه 2 مصدوم چهارشنبه آخر سال به اورژانس مازندران

مراجعه 2 مصدوم چهارشنبه آخر سال به اورژانس مازندران


سخنگوی اورژانس مازندران از مصدومیت دو مازندرانی در حوادث چهارشنبه‌ آخر سال و مراجعه آنها به اورژانس خبر داد.

مراجعه 2 مصدوم چهارشنبه آخر سال به اورژانس مازندران

مهین تفضلی دقایقی قبل در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری با اعلام اینکه در حوادث چهارشنبه آخر سال تاکنون وضعیت نسبتا آرامی در مازندران نسبت به حوادث سال قبل داشتیم، اظهار کرد: تاکنون دو مورد مصدوم به اورژانس ناشی از این حوادث به بیمارستان‌های مازندران مراجعه کردند.

وی تصریح کرد: یک مورد مصدومیت در شهرستان چالوس بود که مصدوم شخصا به بیمارستان مراجعه کرد و مورد بعدی نیز در شهرستان قائم‌شهر به وقوع پیوسته بود.

سخنگوی اورژانس مازندران با اعلام اینکه در شهرستان آمل نیز گزارشی از مصدومیت افراد نیز اعلام شد، خاطرنشان کرد: گزارش این حوادث به صورت کامل در اختیار نیست.

وی با اعلام اینکه در حال حاضر آرامش نسبی در سطح استان نسبت به سال گذشته حاکم است، بیان کرد: حوادث سوختگی چهارشنبه‌ آخر سال قابل پیش‌بینی نیست به این دلیل که سال گذشته برخی از مصدومان ساعت 22 به بعد به مراکز درمانی مراجعه کرده بودند.

محمد طبری فرمانده انتظامی چالوس نیز در گفت‌وگوی کوتاه با خبرنگار خبرگزاری فارس در چالوس از عدم وجود حادثه ناشی از چهارشنبه آخر سال در این شهر خبر داد و گفت: یک مورد مصدوم در شهرستان کلاردشت به مرکز درمانی چالوس منتقل شد.