جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

مذاکره با آمریکا باید با کمال هوشیاری انجام شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مذاکره با آمریکا باید با کمال هوشیاری انجام شود

مذاکره با کشورهای پنج به علاوه یک به خصوص با آمریکا در موضوع هسته ای باید با کمال هوشیاری انجام شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام ˈ محمود مشایخ ˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته نوشهر افزود: ماجرای اخیر افشای جاسوسی سفارت خانه های آمریکا در کشورهای اروپایی نشان می دهد آمریکا با دوستانش هم صادق نیست.

وی اظهار داشت: دولت آمریکا اکنون با دولت های اروپایی اختلافات گسترده ای دارد و ناتوانی این کشور در همراه کردن دولت های اروپایی برای حمله به سوریه شدت این اختلافات را نمایان می کند.

مشایخ گفت: آنها در موضوعات اقتصادی نیز کشمکش هایی با یکدیگر دارند و کسری بودجه 17 هزار میلیارد دلاری آمریکا، این کشور را در بحران عمیقی فرو برده است.

او افزود: در چنین شرایطی مذاکره با آمریکا باید با دقت کافی انجام شود و به نحوی عمل شود که مواجب بگیران داخلی آمریکا فرصت عرض اندام پیدا نکنند.

امام جمعه نوشهر با اشاره به سفر استاندار مازندران به شهرستان نوشهر و بررسی مشکلات این شهرستان گفت: مهم ترین همت مسوولان باید این باشد که برنامه های تصویب شده محقق گردد.

وی افزود: سنت حسنه برگزاری نماز جماعت در ظهر روز عاشورا باید هر چه بیشتر گسترش یابد و از عزاداران حسینی می خواهم در ظهر عاشورا دست از عزاداری بردارند و نماز جماعت برپا کنند.