جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران : تابستان امسال خاموشی نداشتیم - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران : تابستان امسال خاموشی نداشتیم

مصطفی سالار عصر در جلسه شورای اداری شهرستان محمودآباد اظهار داشت:در سال 93 یک میلیارد و 625میلیون تومان برای برق رسانی به مناطق غرب مازندران اختصاص یافت .

وی ادامه داد: همچنین برای اصلاح شبکه برق شهری و روستایی یک میلیارد و 380میلیون تومان، روشنایی معابر 240میلیون تومان ،نصب انشعابات یک میلیارد و 60میلیون تومان اعتبار داده شد.

سالار اضافه کرد :از هزار و500واحد مسکن مهر شهرستان محمودآباد، هزار واحد شبکه سازی شده است که هنوز 50درصد از هزینه های انشعابات آنها پرداخت نشده است.

مدیر عامل شرکت توزیع برق غرب مازندران به طرح برق دار کردن چاه های کشاورزی اشاره کرد وگفت:سرفصل اعتباری برای انجام این طرح وجود ندارد وتنها تعدادی از این چاه ها ازمحل بودجه تملک ودارایی برق دار شدند.

مدیرکل برنامه و بودجه استانداری مازندران نیز در این جلسه گفت: استان مازندران دو هزار و700پروژه نیمه تمام داردکه برای تکمیل آنها نیازمند یک هزارو 500میلیارد تومان اعتبار است .

ایرج ولی پور اظهار داشت: در 6 ماهه اول امسال 18 درصد بودجه مورد نیاز تخصیص یافته است و تاپایان سال جاری حدود 50درصد از پروژه ها شامل یک هزار 250طرح به پایان می رسد .

به گفته وی با 38میلیارد تومان اعتبار پروژه های شهرستان محمود اباد تکمیل می شود.