سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مدیریت زمان سفر سرلوحه کار مسافران قرار گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیریت زمان سفر سرلوحه کار مسافران قرار گیرد

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: مدیریت زمان سفر سرلوحه کار مسافران و گردشگران قرار گیرد.

مدیریت زمان سفر سرلوحه کار مسافران قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی مازندران، حیدر نوروزی اظهار کرد: مسافران و گردشگران باید برای رفتن به‌مسافرت با شناخت از جاده و انتخاب زمان مناسب ورود و خروج سفر خود را مدیریت کنند تا مانند مسافران دیروز و امروز در میان راه سرگردان نشوند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت جوی محورهای استان ابری و نیمه‌ابری است، افزود: تاکنون تصادف منجر به فوت در این محورها نداشته‌ایم.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، بیان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی تصریح کرد: با توجه به تعطیلات عید فطر، شاهد حجم بالای خودرو و مسافر در این استان بودیم که این مسأله نیاز جدی به نگاه ویژه مسؤولان ذی‌ربط به جاده‌های مازندران درباره ارتقاء و حفظ نگهداری آنها دارد.

نوروزی گفت: این اداره‌کل نیز با استقرار نیروهای راهداری خود در محورهای شریانی و ایمن‌سازی آنها تلاش دارد تا جاده‌های ایمن و بی‌خطر را برای گردشگران مهیا کند.

به گزارش فارس، مرکز مدیریت راه‌های مازندران نیز با دو شماره 141 (گویا) و 33322320-011 پاسخگوی همه مسافران برای اطلاع از آخرین وضعیت راه‌های استان است.