سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

مدیریت برگزاری انتخابات امسال در مازندران نیازمند تجربه است - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیریت برگزاری انتخابات امسال در مازندران نیازمند تجربه است

امام جمعه موقت ساری گفت: استاندار مازندران و وزیر کشور بدانند برای مسئولی حکم صادر کنند که چندین‌ سال یا در دوره‌های قبلی تجربه مدیریت انتخابات را داشته باشد.

مدیریت برگزاری انتخابات امسال در مازندران نیازمند تجربه است

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حجت‌الاسلام محمد قاسمی ظهر امروز در خطبه‌های نمازجمعه مرکز استان مازندران اظهار کرد: هر جامعه‌ای که از یاد خدا فاصله بگیرد، دچار مشکلات اجتماعی و گناهان بی‌شماری می‌شود.

وی با اشاره به سالگرد شهادت آیت‌ا‌لله دستغیب و امام رضا (ع)، افزود: خدمات شایسته‌ای از سوی آیت‌الله دستغیب به جهان اسلام شد.

امام جمعه موقت ساری با بیان اینکه مقام معظم رهبری تا به الان دو نامه به جوانان غربی داده که بازتاب جهانی داشته، ادامه داد: نامه مقام معظم رهبری به جوانان آمریکا و اروپا تیزهوشی ولی‌فقیه زمان ما را می‌رساند.

وی بیان کرد: استکبار جهانی در حادثه تروریستی سروصدا کردند و مسئولیت این قضیه را بر گردن مسلمانان انداختند که مقام معظم رهبری با نامه خود به این مسئله اشاره کرد و نقشه شوم دشمن و استکبار جهانی را نقش‌برآب کرد.

قاسمی نعمت ولی‌فقیه را یکی از بزرگ‌ترین افتخارات ایران اسلامی دانست و بیان کرد: اگر مقام معظم رهبری برجام را مدیریت نمی‌کرد معلوم نبود چه اتفاقی بر سر ملت و کشور می‌افتاد.

وی با بیان اینکه بیش از 20 هزار نفر از استان مازندران در اربعین به کربلا رفتن و در راهپیمایی شرکت کردند و موکب زدند، تصریح کرد: آقای پوتین رئیس‌جمهوری مقتدر و مغرور است اما در مقابل رهبر ملت ایران با تواضع نشست.

امام جمعه موقت ساری به انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و افزود: استان مازندران استانی ولایت‌مدار بوده اما در کنار آن سیاسی هم است.

قاسمی با بیان اینکه اگر مسئولان برگزاری انتخابات آینده بی‌تجربه باشند مردم آنها را قبول نمی‌کنند، اظهار کرد: استاندار مازندران و وزیر کشور باید بدانند برای مسئولی حکم صادر کنند که چندین‌ سال یا در دوره‌های قبلی تجربه مدیریت انتخابات را داشته باشد.

وی با تأکید بر اینکه مسئول برگزاری انتخابات آینده باید کاربلد و با تجربه باشد، گفت: مسئولان برای انتخابات جاری مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نباید ریسک کنند.