سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

مدیریت آگهی‌ رسانه‌های مازندران اصلاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیریت آگهی‌ رسانه‌های مازندران اصلاح می‌شود

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از اصلاح مدیریت آگهی‌ رسانه‌های مازندران از هفته آینده خبر داد.

مدیریت آگهی‌ رسانه‌های مازندران اصلاح می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، احد جاودانی در مراسم افتتاح دفتر خبرنگاران پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه استقرار خبرنگاران در مکان واحد باعث استفاده از تجربیات و توانمندی‌های فعالان عرصه رسانه‌ای می‌شود، گفت: رصد و رد و بدل‌ شدن اخبار، آگاهی از اخبار و اطلاعات دسته اول، برنامه‌ریزی برای انعکاس گسترده اخبار، پوشش خبری و بیان ظرفیت‌ها و زیبایی‌های شهرستان در عرصه استانی و ملی برای تأثیر‌گذاری مناسب در مسؤو‌لان می‌تواند از برکات راه‌اندازی دفتر خبرنگاران شهر پل‌سفید سوادکوه باشد.

وی با بیان اینکه حضور امام جمعه و مسؤولان شهری و شهرستانی بیانگر علاقه مسؤولان و مردم به حوزه رسانه است که سنگین‌تر شدن رسالت خبرنگاران را فراهم می‌کند، افزود: آموزش همواره باعث رشد است و برای برگزاری کلاس آموزش خبرنگاری در سطح شهرستان سوادکوه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و مساعدت به دفتر خبرنگاران شهرستان همکاری می‌کنیم.

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از اصلاح در مدیریت آگهی‌های رسانه‌های مازندران در هفته آینده خبر داد و خاطر‌نشان کرد: مقرر بود تا مدیران رسانه‌ها، 20 درصد از درآمد ناشی از تمرکز آگهی‌ها را برای خبرنگاران شهرستانی واریز کنند که عملی نشد و از هفته آینده خبرنگاران شهرستانی به اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معرفی می‌شوند و از محل درآمد آگهی ثبتی و برای مساعدت به اقتصاد خبرنگاران، به خبرنگاران شهرستانی واریز می‌شود.

این مسؤول از برگزاری برنامه‌های ویژه دهه فجر امسال در مازندران خبر داد و اظهار کرد: برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از 16 بهمن به مدت 10 روز و برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب که تاکنون 29 کشور با 72 هزار عنوان کتاب ثبت نام کردند، از برنامه‌های محوری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای دهه فجر در مازندران است.

* خدمت در مسیر شهدا و اهداف انقلاب اسلامی

امام جمعه پل‌سفید سوادکوه نیز در مراسم افتتاح دفتر خبرنگاران پل‌سفید سوادکوه با اشاره به اینکه دین اسلام دین فرهنگی است به لزوم گسترش متعهدانه فعالیت‌های فرهنگی در جامعه اشاره کرد و گفت: خبرنگاران شهرستان سوادکوه، پشتوانه مالی ندارند و وضعیت ضعیف اقتصادی شهرستان، امکان مساعدت مسؤولان را هم کاهش داد و نیاز به حمایت مسؤولان استانی داریم.

حجت‌الاسلام احمد قربانی با تقدیر از فعالیت‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه افزود: مسؤولان در مسیر شهدا و اهداف انقلاب اسلامی به مردم خدمت کنند.

* نیاز خبرنگاران سوادکوه به مساعدت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

مسؤول دفتر خبرنگاران پل‌سفید سوادکوه با تقدیر از حضور مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، امام جمعه پل‌سفید و مسؤولان ادارات و نهاد‌های شهر پل‌سفید و شهرستان سوادکوه و با اشاره به فعالیت خبرنگاران جوان و پیشکسوت در شهرستان گفت: کلاس آموزشی برای خبرنگاران و مساعدت به آنان از انتظارات جامعه خبری شهرستان سوادکوه است.

چنگیز عباسی با بیان اینکه دفتر خبرنگاران شهر پل‌سفید با همکاری مردم، شهرداری و شورای اسلامی شهر پل‌سفید راه‌اندازی شد، خواستار مساعدت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در تجهیز آن شد.