جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

مدیریت اشرافی و حقوق نجومی با ملت انقلابی تناسبی ندارد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیریت اشرافی و حقوق نجومی با ملت انقلابی تناسبی ندارد

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: مدیریت اشرافی و حقوق‌های نجومی با ملت انقلابی و ادامه راه شهدا تناسبی ندارد.

مدیریت اشرافی و حقوق نجومی با ملت انقلابی تناسبی ندارد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های این هفته نمازجمعه با بیان اینکه غفلت از خدا و معاد انسان را گرفتار می‌کند، اظهار کرد: تقوا و غفلت نکردن از یاد خدا نجات‌بخش است.

وی در ادامه به مناسبت‌های هفته اشاره کرد و افزود: امروز روز فرهنگ است و این واژه در جامعه ما مظلوم است چرا که همه از فرهنگ دم می‌زنیم ولی آن فرهنگی را که اسلام برای ما آورد و فرهنگی امام راحل بنیانگذار آن بود و در صحیفه نور امام تبلور دارد در جامعه ما کمرنگ شده است.

معلمی تصریح کرد: امام راحل می‌فرمود آن چیزی که ملت‌ها را می‌سازد فرهنگ صحیح است و انحراف فرهنگی پذیرش اسلام آمریکایی است یعنی در درجه اول ملت‌ها مورد تهاجم فرهنگی قرار می‌گیرند و آنگاه به بند کشیده می‌شوند و اگر این تهاجم نباشد و بنیاد اعتقادی سست نشده باشد می‌‎تواند در برابر دشمن دفاع کند.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه امروز از سوی سایت‌ها و ماهواره‌ها خانواده‌ها و نسل جوان مورد هجمه فرهنگی قرار می‌گیرند، افزود: توقع نیست که در درون کشور هم به آن تهاجم فرهنگی میدان داده شود.

وی ادامه داد: برخی‌ها در ماه صفر کارهای بی‌فایده و کم‌ثمر با نام احیای آداب و سنن محلی را انجام دادند و مسؤولان باید این کارها را کنار بگذارند و اگر قرار به احیای فرهنگ بود برگزاری تعزیه که طرفداران بیشتری دارد بهتر بود.

خطیب جمعه شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه برخی از به ظاهر اساتید و سیاست‌مداران موضع‌گیری امام راحل را زیر سؤال می‌برند و می‌گویند امام لجبازی و تعصب داشت، تصریح کرد: آن روزی که از بیت امام گله کردم به همین دلیل بود که در برابر این هجمه‌ها نسبت به امام و اهانتی که در سایت‌ها و دانشگاه‌ها مطرح می‌شود چه باید کرد.

معلمی ادامه داد: هدف از این توهین‌ها، زمینه‌سازی برای عادی ساختن سازش با آمریکا است و اگر این سازش یک ذره فایده داشت امام راحل و مقام معظم رهبری دریغ نمی‌کردند ولی آنها  می‌دانند و  آینده را خوب می‌بینند و سند آن این است که دو سال پیش فرمودند به مذاکره خوشبین نیستم ولی مخالفت هم نمی‌کنم و دیدیم امروزه نتیجه برجام چه درآمده است و آن چیزی که ما آن را فتح‌الفتوح و آفتاب تابان می‌خواندیم نتیجه‌ای نداشت.

این مسؤول بیان کرد: هر کسی که در آینده برای ریاست جمهوری کاندیدا می‌شود باید این شهامت را داشته باشد و بداند که این انقلاب و این ملت در مقابل زورگویی آمریکا ایستاده‌اند و اگر می‌تواند وارد صحنه شود و اگر توانایی ندارد نیاید و ملت و خودش را گرفتار نکند.

امام جمعه شهرستان قائم‌شهر با اشاره به تعهد آمریکا و برجام اظهار کرد: اوباما به تازگی وضع اضطراری علیه ایران را تمدید کرد و برجام فقط در حد مکتوب باقی ماند.

وی در ادامه با بیان اینکه مدیری که حقوق چند 10 میلیونی می‌گیرد روحیه آن را ندارد که سختی‌ها را تحمل کند، افزود: این مردم بودند که در دوران انقلاب و بعد از آن هرگونه سختی را تحمل کردند.

معلمی تصریح کرد: نظر به جناح خاص ندارم چرا که هر دو گروه هم افراد فرصت‌طلب دارند و هم مومن و اگر مدیر اندیشه بسیجی داشته باشد می‌تواند یک مدیر جهادی باشد.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری افزود: مدیریت اشرافی و حقوق‌های نجومی با ملت انقلابی و ادامه راه شهدا تناسبی ندارد.

وی در پایان به درج علامت‌هایی مانند صلیب بر روی درب ورودی بعضی از داروخانه‌های ساری اشاره کرد و گفت: نمی‌دانم اعضای شورای فرهنگ عمومی مرکز استان خواب هستند یا بیدار چرا که اینها سست کردن جامعه و تهی کردن مردم از فرهنگ را به دنبال دارد.