جهش تولید | چهارشنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۹

مدیرکل حفاظت محیط زیست بر اجرای دقیق قوانین در مازندران تاکید کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست بر اجرای دقیق قوانین در مازندران تاکید کرد

ˈ ناصر مهردادی ˈ روز یکشنبه در نشست با معاونان و روسای ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان های مازندران گفت : روسای ادارات محیط زیست شهرستان ها باید مناطق چهار گانه حفاظت شده استان را بدرستی حراست کنند.

وی بر نگاه کارشناسانه به مسائل زیست محیطی استان و جدیت و فوریت در امور محوله تاکید کرد و با ضروری دانستن اطلاع رسانی در خصوص مسائل و اتفاقات زیست محیطی افزود : ارتباط بیشتر ادارات شهرستانی با اداره روابط عمومی به منظور اطلاع رسانی سریع و بموقع همچنین تعامل با سازمان های مردم نهاد می تواند در جهت پیشبرد اهداف اداره کل موثر باشد.

مهردادی با تاکید بر این که بودجه و اعتبارات شهرستانی بر اساس عملکرد و فعالیت ادارات توزیع و تقسیم می شود ، بر استفاده مناسب از ظرفیت نیروهای انسانی شاغل تاکید کرد و توجه ویژه به محیط بان ها و محیط بانی ها را خواستار شد.

وی بر لزوم رعایت سلسله مراتب اداری ، رعایت نظم و نظافت در ادارات و محیط بانی ها، خودروها و صرفه جویی در هزینه ها و امور بیت المال نیز تاکید کرد.

مهردادی از تهیه و تدوین نقشه راه محیط زیست مازندران خبر داد و گفت : این نقشه راه پس از تدوین به استانداری و سازمان حفاظت محیط زیست ارسال خواهد شد و برنامه های این اداره کل در استان نیز بر اساس همین نقشه راه اجرا می شود.

وی مسائل پژوهشی را در اولویت کارهای محیط زیست مازندران عنوان کرد و بیان داشت: از طرح های پژوهشی مناسب و کارا در خصوص مسائل زیست محیطی استان حمایت خواهد شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران به پایش های زیست محیطی از واحدهای صنعتی اشاره کرد و گفت : در این خصوص فعالیت کارشناسی همراه با تعامل با واحدهای صنعتی صورت می گیرد.

وی با اشاره به نقش اداره کل در کارگروه پسماند استان ، افزود : با جدیت بیشتر مقوله زباله و پسماند را پیگیری می کنیم.

مهردادی گفت : پیشرفت در وظایف خطیر حفاظت از محیط زیست مازندران در گرو دوستی، وفاق و همدلی است.