سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدیرعامل ، سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران را جریمه کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدیرعامل ، سرپرست تیم فوتبال نساجی مازندران را جریمه کرد

' صادق درودگر ' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : علاوه بر سرپرست تیم ، ' اکبر صغیری ' بازیکن نساجی که با تعلل فراوان نتوانست زمینه حضور خود در اولین بازی تیم مقابل استقلال اهواز را فراهم کند نیز با جریمه مواجه شد .

وی بیان کرد : صغیری مشکلی با راه آهن ، تیم سال قبل خود داشت و پس از پیگیری های فراوان به صورت شفاهی رضایت نامه خود را دریافت کرد اما تلاشی برای دریافت کتبی این حکم انجام نداد و به همین دلیل مجوز حضور وی در بازی اول صادر نشد .

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران افزود : چند ساعت مانده به آغاز بازی مقابل استقلال اهواز متوجه شدیم این بازیکن به دلیل صادر نشدن کارت بازی ، نمی تواند تیم را همراهی کند و با تلاش فراوان چند دقیقه مانده به شروع بازی مجوز این بازیکن صادر شد اما کادر فنی نام وی را در فهرست 18 نفره تیم قرار نداده بود و وی نتوانست تیم را در این بازی همراهی کند .

درودگر ادامه داد : در زمین فوتبال ممکن است هرنتیجه ای رخ دهد اما وقتی تعلل و اتفاقاتی اینچنینی رخ می دهد، باید با آن برخورد کرد .

وی گفت : با همکاری هواداران، کادرفنی، بازیکنان و رسانه های محلی تلاش می کنیم پس از 20 سال نساجی را به سطح اول فوتبال کشور بازگردانیم و در این راه هیچ اشتباهی را که به تیم خلل وارد کند، نخواهیم پذیرفت .

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران بیان کرد : بودجه این فصل نساجی ، 40 میلیارد ریال است که نباید اجازه دهیم به خاطر اشتباهات فردی بیرون زمین ، این بودجه و سرمایه هنگفت به هدر رود .

دوردگر بیان کرد : بررسی های فراوانی برای پیدا کردن علل ناکامی های نساجی انجام شد و به این نتیجه رسیدیم که نداشتن ساختار و برنامه ریزی، بزرگترین مشکل این تیم در سال های اخیر بود .

وی اظهار کرد : نساجی در این سال ها 13 مدیرعامل و 17 سرمربی عوض کرد اما موفق نشده به لیگ برتر صعود کند.

مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران افزود : مشکل اصلی نساجی ، بدهی های بر جای مانده از سال های گذشته این تیم است که تلاش می کنیم با همکاری مسولان استانی این مشکل را برطرف کنیم .