سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

مدرسه مرحوم عابدیان فریدونکنار به بهره‌برداری می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

مدرسه مرحوم عابدیان فریدونکنار به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: مدرسه 6 کلاسه مرحوم عابدیان دهه‌ فجر امسال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

مدرسه مرحوم عابدیان فریدونکنار به بهره‌برداری می‌رسد

سیدعظیم اسماعیل‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار از تشکیل ستاد بزرگداشت دهه فجر در اداره آموزش و پرورش فریدونکنار خبر داد و اظهار کرد: بزرگداشت دهه فجر، بزرگداشت ارزش‌ها، آرمان‌ها و پاسداشت مجاهدت و ایثار شهیدان راه انقلاب اسلامی به رهبری بزرگ مردی الهی چون امام خمینی (ره) است.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی ایران همواره به‌عنوان خاری در چشم دشمنان بوده است، افزود: سران مرتجع منطقه و استکبار جهانی تحمل شکل‌گیری نظام جمهوری اسلامی را در کشور ایران به برکت انقلاب نداشتند و از راه‌های مختلف در صدد سنگ‌اندازی در مسیر این انقلاب بودند که تحمیل جنگ 8 ساله و تحریم‌های اقتصادی از آن جمله است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با اشاره به اینکه دهه فجر یادآور رشادت‌های ملت ایران برای حاکمیت ارزش‌های دینی و معنوی است، تصریح کرد: انقلاب ایران با ارائه الگویی نو از حاکمیت مردم برای تعیین سرنوشت خویش، ارزش‌های دینی و اسلامی را در عرصه حیات سیاسی و حکومت تحقق بخشید.

اسماعیل‌زاده با اشاره به انتخابات پیش رو بیان کرد: باید در برنامه‌ها و جشن‌های انقلاب به گونه‌ای عمل شود که افراد و گروه‌ها از آن بهره‌برداری تبلیغاتی برای انتخابات نکنند و همه برنامه‌ها و جشن‌های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در مدارس باید به صورت خودجوش و دانش‌آموز محور برگزار شود.

وی تاکید کرد: مدیران در تمامی مدارس، با سپردن امور اجرایی دهه فجر به دانش‌آموزان بر فعالیت کمیته‌های ستاد ایام الله دهه فجر نظارت داشته باشند تا شاهد اجرای مراسم این دهه در تراز و شایستگی این انقلاب باشیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار با اشاره به بسته فرهنگی قابل توجه آموزش و پرورش فریدونکنار برای دهه فجر امسال، خاطرنشان کرد: امسال نیز همانند هر ساله مراسم دهه فجر در مدارس فریدونکنار به صورت شایسته‌ای برگزار شده و دانش‌آموزان و فرهنگیان نیز در مراسم‌های دهه فجر حماسه‌آفرینی خواهند کرد.

اسماعیل‌زاده ادامه داد: با توجه به لزوم مغتنم شمردن فرصت ایام‌الله دهه مبارک فجر در راستای ایجاد فضای امید به آینده، شایسته است با استفاده از تمامی ظرفیت‌های ممکن در زمینه‌های فرهنگی، هنری، ورزشی، مذهبی و قرآنی نسبت به اجرای برنامه‌های مناسب، پرمحتوا و با کیفیت اقدام شود.

وی همچنین درباره افتتاح و بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های آموزش و پرورش فریدونکنار در ایام دهه فجر گفت: مدرسه 6 کلاسه مرحوم عابدیان واقع در شهرک ولی‌عصر فریدونکنار در ایام دهه مبارکه فجر امسال افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.