سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدرسه عشق - نمایش محتوای صدا

 

 

مدرسه عشق

تهیه کننده : رمضان کریمی نیا

مجریان : معصومه افضلی ، مجید محمدی 

گویندگان : مرتضی میرزاده ، کریم سلمانپور

صدابرداران :  

مدرسه عشق عنوان ویژه برنامه ای است به تهیه کنندگی رمضان کریمی نیا که به مناسبت آغازهفته دفاع مقدس ،به صورت ضبطی از روز پنج شنبه(30آبان) ساعت 20:00 به مدت 45 دقیقه از صدای مرکز مازندران  پخش می شود.

رادیو مازندران در هفته بسیج سعی دارد تا با پرداخت بعضی از زوایای فعالیت بسیجیان و نقش بسیج در سالهای دفاع مقدس، سازندگی و دفاع از حریم ولایت و امامت و... ،مخاطبان را بیشتر با این نهاد ارزشمند آشنا کند . شایان ذکر است موضوعات هر برنامه با توجه به نامگذاری روزهای هفته بسیج انتخاب خواهد شد .

بسیج نهاد بسیار با ارزشی است که در همان سال اول انقلاب اسلامی شکل گرفت و از رویشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است ا مروزه کارکرد بسیج را در تمام عرصه ها می توان بخوبی دید حضور در مناطق کم تر برخوردار کشور در قالب بسیج سازندگی حضور در عرصه های علمی و فرهنگی تا در بحث اقتصاد مقاومتی و ... همه وهمه نشان از دور اندیشی بنیانگزار کبیر انقلاب اسلامی در قرص این شجره طیبه دانست که امروز و بعد از چهل سال  از تاسیس آن به درختی تناور تبدیل شده که سایه اش را در جهات مختلف بر سر این مرز و بوم گستراند.
رادیو مازندران در هفته بسیج سعی دارد تا با پرداخت بعضی از زوایای فعالیت بسیجیان و نقش بسیج در سالهای دفاع مقدس، سازندگی و دفاع از حریم ولایت و امامت و... ،مخاطبان را بیشتر با این نهاد ارزشمند آشنا کند .
برنامه رادیویی مدرسه عشق در هفته بسیج  به تعداد 7 برنامه 45 دقیقه ایی ضبطی و با آیتمهای ذیل آماده پخش خواهد شد.

آیتمهای برنامه : متن ،گزارش مردمی ، بسیج در عرصه رسانه های مجازی ، دعوت از مسئولان و میهمانان برنامه و ... .

سال تولید: 1398


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو