سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

مدرسه عشق - نمایش محتوای صدا

 

 

مدرسه عشق

گوینده : مجید محمدی

تهیه کننده : رمضان کریمی نیا

صدابردار : شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، حسن نژاداحمد

مدرسه عشق عنوان ویژه برنامه ای است به تهیه کنندگی رمضان کریمی نیا که به مناسبت آغازهفته دفاع مقدس ،به صورت ضبطی از روز سه شنبه(29آبان) ساعت 20:00 به مدت 45 دقیقه از صدای مرکز مازندران  پخش می شود.

امروزه کارکرد بسیج را در تمام عرصه ها می توان بخوبی دید حضور در مناطق محروم کشور در قالب بسیج سازندگی و حضور در عرصه های علمی و فرهنگی تا در بحث اقتصاد مقاومتی و ... همه وهمه نشان از دور اندیشی رهبر کبیر انقلاب در خلق این شجره طیبه انقلاب داشت که امروز و بعد از سی و اندی سال  از تاسیس آن به درختی تناور تبدیل شده که سایه اش را در جهات مختلف بر سر این مرز و بوم گستراند.

بسیج یک نیروی جوشیده از متن مردم انقلابی، در صحنه دفاع مقدس ظهور پیدا کرد

از آن سو دشمن هم با ارتشی تا بن دندان مسلح و برخوردار از پشتیبانی قدرتهای استعمارگر، کشور را مورد هجوم قرار داد. در این اثنا بود که نقش بسیج به عنوان یک نیروی جوشیده از متن مردم انقلابی، در صحنه دفاع مقدس ظهور پیدا کرد. دشمن که سودای فتح سه روزه را در سر می پروراند، در همان روزهای نخستین با مردمی مواجه شد که با دست خالی به دفاع از کیان مقدس نظام اسلامی خود برخاسته بودند و از ایثار خون خویش دریغ نمی کردند، جوانان سلحشوری که به فرمان امام (رحمهٔ الله علیه) در پایگاههای مقاومت تحت نام "بسیجی" گرد آمده بودند و با کوچکترین اشاره ایشان به جبهه های نبرد می رفتند و تا آخرین قطره خون خویش ایستادگی و مقاومت می کردند.

با توجه به نامیدن سال  96به نام سال تولید و اشتغال از طرف رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در این بخش به سراغ افراد یا گروهای هایی خواهیم رفت که به بسیجی توانستند قدمهای خوبی در تولید و اشتغال استان بردارند.

رادیو مازندران در هفته بسیج سعی دارد تا با پرداخت بعضی از زوایای فعالیت بسیجیان و نقش بسیج در سالهای دفاع مقدس، سازندگی و دفاع از حریم ولایت و امامت و... ،مخاطبان را بیشتر با این نهاد ارزشمند آشنا کند . شایان ذکر است موضوعات هر برنامه با توجه به نامگذاری روزهای هفته بسیج انتخاب خواهد شد .

آیتمهای برنامه : متن ،گزارش مردمی ، بسیج در عرصه رسانه های مجازی ، دعوت از مسئولان و میهمانان برنامه و ... .

 

سال تولید: 1397


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو