سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

مدارس غیرمجاز فوتبال مازندران ساماندهی شود - نمایش محتوای خبر

 

 

مدارس غیرمجاز فوتبال مازندران ساماندهی شود

رئیس هیأت فوتبال مازندران با تاکید بر ساماندهی مدارس غیرمجاز فوتبال در مازندارن، گفت: تنها یک چهارم مدارس فوتبال مازندران دارای مجوز هستند.

مدارس غیرمجاز فوتبال مازندران ساماندهی شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، غلامرضا بهروان صبح امروز در جمع خبرنگاران استان مازندران درباره فعالیت غیرمجاز مدارس فوتبال در استان مازندران اظهار کرد: بسیاری از مدارس فوتبال در استان غیرمجاز است و انتظار این است که متولیان نسبت به تعطیلی اینگونه مدارس اقدام کنند.

وی با اعلام اینکه تنها یک چهارم مدارس فوتبال در استان مازندران دارای مجوز هستند، افزود: این موضوع را به مسؤولان و متولیان امر اطلاع دادیم، هیأت فوتبال نیروی بازدارنده و پلیس نیست که بخواهد نسبت به تعطیلی این مدارس اقدام کند.

رئیس هیأت فوتبال استان مازندران خاطرنشان کرد: علاقه‌مندی به ورزش فوتبال در استان بسیار زیاد است، با وجود مدارس متعدد مجاز و غیرمجاز فوتبال در استان 30 مدرسه جدید دیگر درخواست برای ایجاد کلاس‌های آموزشی دادند.

وی خاطر نشان کرد: عملکرد مدارسی که داری مجوز هستند رسیدگی می‎شود، بنده معتقدم در مدارس فاقد مجوز مفسده انجام می‌شود، آنها فقط به دنبال دریافت پول برای تامین نیازمندی‌های خویش هستند.

بهروان در ادامه خاطرنشان کرد: خانواده چند نوجوان که اقدام به ثبت‌نام فرزندشان در مدارس غیرمجاز کردند، از بنده درخواست کردند که نسبت به فعالیت آنها در سیستم استعدادیابی اقدام شود که به دلیل غیرمجاز بودن فعالیت مدارس فاقد مجوز با این اقدام مخالفت کردم.

وی با اشاره به حادثه تلخی که در مدرسه فوتبال کرج در دو سال پیش اتفاق افتاد، تاکید کرد: به نظر می‎رسد قبل از بروز حادثه و اتفاق جدید باید جلوی فعالیت مدارس غیرمجاز گرفته شود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران خاطرنشان کرد: برای نظارت بر عملکرد مدارس فوتبال آکادمی فوتبال معتقد است که همه مدارس باشگاه آکادمیک درست کرده و این مدارس زیرنظر آنها فعالیت کنند.