رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

محور کندوان یک‌طرفه می‌شود / اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

محور کندوان یک‌طرفه می‌شود / اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به یک‌طرفه شدن محور کندوان از عصر امروز، گفت: محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران اعمال می‌شود.

محور کندوان یک‌طرفه می‌شود / اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان، اظهار کرد: تردد موتورسیکلت تا ساعت 24 روز جمعه 23 بهمن ماه امسال در تمامی بزرگ‌راه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای محور کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، بیان داشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 23 تا ساعت دو بامداد روز شنبه 24 بهمن ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 روز جمعه 22 تا ساعت دو بامداد روز شنبه 23 بهمن ماه امسال از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به سمت کرج به صورت یک‌طرفه است.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز، اظهار کرد: تردد انواع کامیون تا ساعت 23 روز جمعه 23 بهمن ماه امسال از محور هراز ممنوع اعلام شده‌است.

محمدنژاد تصریح کرد: تردد انواع تریلی به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 23 روز جمعه 23 بهمن ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

وی درباره وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران، گفت: در حال حاضر وضعیت ترافیک در محورهای مازندران عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه مازندران با تاکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هم‌وطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.