سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

محور کندوان یکطرفه می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محور کندوان یکطرفه می‌شود

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از عصر امروز از محور کندوان به صورت یکطرفه انجام می‌شود.

محور کندوان یکطرفه می‌شود

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران اظهار کرد: در حال حاضر سطح محورهای استان ابری و خشک بوده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر تمام محورهای مازندران باز است، افزود: وضعیت ترافیک در محورهای مازندران به‌ صورت عادی و روان است و مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه مازندران با اشاره به اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران تصریح کرد: تردد موتورسیکلت تا ساعت 24 فردا در تمام بزرگراه‌ها، آزادراه‌ها و محورهای کندوان (کرج ـ چالوس)، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد با بیان اینکه تردد انواع تریلرها، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس ممنوع است، خاطرنشان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 23 امروز از کرج به مرزن‌آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17:30 تا 23 همان روز از 15 کیلومتری مرزن‌آباد (دزبن) به‌ سمت کرج به‌ صورت یکطرفه انجام می‌شود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلی در محور هراز افزود: تردد انواع کامیون به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 امروز و فردا از محور هراز ممنوع اعلام شده‌ است.

رئیس پلیس‌راه مازندران ادامه داد: تردد انواع تریلی به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 فردا از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران خاطرنشان کرد: به تمام رانندگان وسایل‌ نقلیه توصیه می‌کنیم که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه سلامتی خود و خانواده‌شان را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش‌شماره 011 به‌ صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.