رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

محور کندوان و هراز امروز یک‌طرفه می‌شود/ ترافیک سنگین در محور هراز - نمایش محتوای خبر

 

 

محور کندوان و هراز امروز یک‌طرفه می‌شود/ ترافیک سنگین در محور هراز

رئیس پلیس‌راه مازندران گفت: به‌‌منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و جلوگیری از گره ترافیکی برای بازگشت مسافران، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه اعمال می‌شود.

محور کندوان و هراز امروز یک‌طرفه می‌شود/ ترافیک سنگین در محور هراز

جعفر محمدنژاد دقایقی پیش درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت ترافیک در تمام محورهای مازندران به‌صورت نیمه سنگین است و در محدوده پارک جنگلی هراز شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی بیان کرد: به‌‌منظور تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و جلوگیری از گره ترافیکی برای بازگشت مسافران، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای هراز، کندوان و سوادکوه اعمال می‌شود.

رئیس پلیس‌راه مازندران به یک‌طرفه شدن محور هراز از بعدازظهر امروز اشاره کرد و افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 روز شنبه 15 خرداد ماه از رودهن به آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 همان روز از آب‌اسک به رودهن به‌صورت یک‌طرفه است.

محمدنژاد یادآور شد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز شنبه 15 خرداد تا ساعت 2 بامداد روز یکشنبه 16 خرداد‌ ماه امسال از کرج به مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس‌راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روز ‌شنبه تا ساعت 2 بامداد یکشنبه 16 خرداد‌ ماه از 15 کیلومتری مرزن‌آباد به‌‌سمت کرج به‌‌صورت یک‌طرفه است.

وی تصریح کرد: تردد انواع تریلی در محور هراز و تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت‌ها از محور کرج ـ چالوس کماکان ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس‌ راه مازندران ادامه داد: تردد انواع کامیون و کامیونت به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 6 روز یکشنبه 16 خرداد‌ ماه جاری از محور هراز ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول اضافه کرد: همچنین تردد کامیون و کامیونت‌ به‌استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 امروز و تردد انواع تریلی به‌ استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت 24 روز شنبه 15 خرداد ماه امسال از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد با تأکید بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در محورهای مازندران، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.