سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

محور هراز فردا به صورت مقطعی مسدود می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

محور هراز فردا به صورت مقطعی مسدود می‌شود

رئیس پلیس‌راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی و انسداد مقطعی محور هراز در روز سه‌شنبه 19 مردادماه برای انجام عملیات راهسازی خبر داد.

محور هراز فردا به صورت مقطعی مسدود می‌شود

جعفر محمدنژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری از اعمال محدودیت‌های ترافیکی و انسداد مقطعی محور هراز در روز سه‌شنبه 19 مردادماه برای انجام عملیات راهسازی خبر داد.

وی تصریح کرد: به‌منظور اجرای عملیات احداث باند سبقت محور هراز حدفاصل پیچ کلرد تا تقاطع چلاو، این محور به صورت مقطعی در روز سه‌شنبه مسدود می‌شود.

رئیس پلیس‌راه مازندران افزود: برابر اعلام شرکت آوردین دژ شمال پیمانکار پروژه به‌منظور عملیات تیرگذاری پل جدید محدوده شیمیکوه (رستوران چهار فصل شاندیز) در کیلومتر 26 نیاز به انسداد مقطعی محور هراز دارد.

محمدنژاد از رانندگان وسایل نقلیه‌ای که قصد تردد از محور هراز را دارند خواست با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی پلیس را در برقراری نظم و امنیت ترافیکی یاری کنند.

وی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.