رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

محسن رضايي به مازندران سفر مي كند - نمایش محتوای خبر

 

 

محسن رضايي به مازندران سفر مي كند

به گزارش شمال نیوز، رئيس ستاد انتخاباتي محسن رضايي در مازندران در سخناني با اشاره به اینکه دلیل حضور وی در عرصه انتخابات دغدغه‌ها و مشکلاتی است که در کشور وجود دارد، گفت: طی 9 ماه گذشته محسن رضايي به بیش از 250 شهرستان سفر کرد و با مشكلات و چالشهاي پيش روي مردم آشنا شد.

عباس رمداني افزود: دیدگاه محسن رضايي اين است که مردم غالبا از گرانی و بیکاری ناراحت بودند و زندگی مردم همراه با مشکلات فراوانی همراه است و خانواده ها از بيكاري فرزندانشان در رنج و عذاب به سر مي برند.

رمداني تصريح كرد: رضایی یکی دیگر از مهمترین اهداف خود را تلاش برای ایجاد یک دولت کارآمد و همراه با عدالت و سلامت عنوان کرد و گفت: مسئله مهمي كه امروز اقتصاد كشور با ان دست به گريبان مي باشد سقوط ارزش پول ملی است.

وي به ديدگاه محسن رضایی در حوزه اقتصاد اشاره كرد و گفت:از منظر رضايي مهمترین مشکل ما در حوزه اقتصاد این است که سفره دولت از سفره مردم جداست. دولت نفت را می‌فروشد و به سر سفره خود می‌برد و مردم نیز با کارگری و کار کردن در زمین‌های کشاورزی و کارگاه‌های صنعتی بر سر سفره خود نان می‌برند.

رمدانی همچنين گفت: تاكنون ستادهاي مردمي را در شهرستان‌هاي مختلف استان مازندران تشكيل داده‌ايم و طبق برنامه زمان‌بندي، برپايي همايش‌ها و نشست‌هاي مختلف از برنامه های این ستاد در استان بوده است.

رئيس ستاد انتخاباتي محسن رضايي در مازندران به سفر پيش روي اين كانديداي رياست جمهوري به استان مازندران اشاره كرد و گفت:روز يكشنبه 12 خرداد ماه رضايي بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد شكوهي ساري با مردم ساري از برنامه هاي خود و چگونگي اداره كشور سخن خواهد گفت.