جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های مازندران تشدید شد - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی پایان هفته در جاده های مازندران تشدید شد

به گزارش واحد مرکزی خبر،سرهنگ ˈجعفر محمد نژادˈ  گفت : اعمال این محدودیت ها که با هدف افزایش ایمنی و آسان سازی در عبور و مرور وسایل نقلیه است تا ساعت 24 روز شنبه بیستم و هشتم تیر ادامه دارد.

وی افزود : بر این اساس تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه ) تا ساعت 24 روز شنبه آینده از محورهای کندوان (کرج - چالوس) ، هراز و فیروزکوه و بر عکس ممنوع است.

وی ادامه داد: بعلاوه در محور کرج - چالوس رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان ممنوع است.

وی اظهارداشت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز شنبه بیستم و هشتم تیر تا ساعت یک بامداد روز یکشنبه بیست و نهم تیر ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام ماموران پلیس راه در محل رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 و 30 دقیقه روز شنبه بیستم و هشتم تیر تا ساعت یک بامداد روز یکشنبه بیست و نهم تیر از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

وی بیان کرد: در محور هراز نیز تردد تمام تریلرها همچنان ممنوع است و رفت و آمد کامیون و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه بیست و پنجم تیر و از ساعت شش تا 24 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه 26، 27 و 28 تیر از این محور ممنوع است.

رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی مازندران همچنین در مورد محدودیت ترافیکی در محور فیروزکوه گفت: در محور فیروزکوه نیز تردد تمام تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 24 روز شنبه بیست و هشتم تیر از تهران به قائم شهر و برعکس ممنوع است.

سرهنگ محمدنژاد به وضعیت ترافیکی و شرایط جوی جاده های استان هم اشاره کرد و افزود: هم اکنون وضعیت ترافیک در محورهای کندوان (کرج ، چالوس)، هراز، فیروزکوه و کیاسر به سمت ساری در حوزه استحفاظی پلیس راه مازندران عادی و روان و شرایط جوی صاف و خشک و نیز برخی مناطق کوهستانی مه آلود است.

وی از رانندگان وسائط نقلیه خواست از شتابزدگی و سبقت های غیر مجاز در محورهای مواصلاتی خودداری کرده و با ماموران پلیس راه در جاده ها نهایت همکاری را داشته باشند.

او افزود : مرکز کنتزل ترافیک فرماندهی پلیس راه مازندران با شماره تلفن های 2182934 و 2182920 و پیش شماره 011 ساری، به طور شبانه روز پاسخگوی وضعیت راه های استان است.

حدود 10 هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی در استان مازندران وجود دارد.