سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۲۷ فروردین ۱۴۰۰

محدودیت های ترافیکی پایان هفته جاده های مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

محدودیت های ترافیکی پایان هفته جاده های مازندران

محدودیت های ترافیکی پایان هفته جاده های مازندران

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ سرهنگ قدمی افزود : تردد موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی  از ساعت ۱۲ اعمال محدودیت های ترافیکی پایان هفته جاده های مازندرانظهر روز چهارشنبه ۲۷ دی تا ساعت ۶ صبح روز شنبه‌ ۳۰ دی ماه از محورهای کرج به چالوس ، هراز و فیروزکوه ممنوع است .

وی گفت : تردد انواع تريلر، كاميون و كاميونت در محور  کرج - چالوس ممنوع است و تردد انواع وسايل نقليه از ساعت ۱۳ بعدازظهر روز جمعه ۲۹ دی  تا ساعت ۲۴ از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران افزود : همچنین تردد کلیه تریلرها به استثناي حاملين مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۷ دی و همچنين از ساعت ۸ صبح تا ۲۴ روزهاي پنجشنبه و جمعه در محور  هزار ممنوع  است.

سرهنگ قدمی گفت : در محور فیروزکوه هم تردد کليه تريلرها به استثناي تریلرهای حامل مواد سوختي و فاسد شدني از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع مي باشد .

مرکز کنترل پلیس راه مازندران با شماره‌های ۲۱۸۲۹۳۴ و ۲۱۸۲۹۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به‌صورت شبانه‌ روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.